Karadeniz Ereğli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karadeniz Ereğli Otogarı
place
Cahı Mah. Kızlar Bağı Sk. No:18, 42320 Ereğli/Konya
local_phone
+903327131451

Karadeniz Ereğli

Ereğli Terminali Hakkında

Zonguldak şehrine bağlı en büyük ilçelerden biri olan Ereğli’nin güzel terminali, Marmara Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi arasında bir kavşakta yer aldığı için hem bir kalkış-varış noktası hem de önemli bir mola noktası olarak hizmet veriyor. Ereğli Terminali, Karadeniz’e düzenlenen turistik geziler için de bir başlangıç noktası görevi görüyor. Terminalin içerisinde bazı büyük otobüs firmalarının bilet satış ofislerinin yanı sıra yerel otobüs firmalarının da ofislerini bulabilir ve başta Bolu, Karabük, Bartın ve Amasra gibi komşu şehirler olmak üzere Türkiye’nin her şehrine yolculuk yapabilirsiniz.

Ereğli, önemli tarihi yapılarıyla da yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir ilçe, bu nedenle Ereğli Terminali her mevsim oldukça hareketli. Terminal içerisinde restoran, mescit, tuvalet, kafe ve yolculuk için ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz küçük bir alışveriş merkezi bulunuyor. Ereğli ilçe merkezinde bulunan Ereğli Terminali’ne ücretsiz otobüs servisleriyle veya yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Karadeniz Ereğli Otogarı'na Ulaşım

Zonguldak’a bağlı ilçelerden Karadeniz Ereğli’de hizmet veren Ereğli Otobüs Terminali’ne belediye otobüsleri ve taksilerle ulaşım sağlanabiliyor. Gün boyunca devam eden seferleri sayesinde otobüsler ekonomik bir alternatif isteyenler için ideal. Taksiler ise acelesi olan yolculara hız kazandırıyor. 

Otobüs 

Ömerli Mahallesi sınırlarında bulunan Ereğli Otobüs Terminali’ne ilçe merkezinden hareket eden otobüslerle yolculuk yapabilirsiniz. Yeni terminale doğru gelen otobüsler eski terminalin arkasında bulunan duraktan kalkıyor. Gün içinde her 15 dakikada bir hareket eden otobüsler, gece saatlerinde yarım saat aralıklarla yolcuları terminale ulaştırıyor. 

Taksi 

Ereğli Otobüs Terminali, ilçe merkezinin biraz dışında yer alıyor. Bu nedenle taksi ile yapacağınız yolculuğun maliyeti kısmen yüksek gelebilir. Buna karşın otobüse yetişmek için fazla zamanınız yoksa, taksileri kullanarak zaman kazabilirsiniz. Ereğli ilçe merkezinde her daim zorlanmadan taksi bulmak mümkün. Bulunduğunuz noktadan terminale yolculuk için ödeyeceğiniz ücreti ise sürücülerden öğrenebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less