Ordu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ordu Otogarı
place
Yeni Mah. İsmet Paşa Cd. No:158, 52200 Merkez/Ordu
local_phone
+904522250139

Ordu

Ordu Terminali Hakkında

Ordu şehrinin merkezinde, Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan ve 2009 yılında hizmete giren Ordu Terminali içerisinde 50'den fazla ulusal ve yerel otobüs firmasının hizmet veriyor. Yolculara pek çok olanak sunulan modern terminalde onlarca otobüs ve minibüs peronu var. Hediyelik eşya dükkanları, marketler, büfeler ve Ordu fındığı alabileceğiniz tezgahlar da bulabileceğiniz Ordu Terminali’nde açık ve kapalı otoparklar da bulunuyor.

(0452) 225 01 39 numaralı telefonda ulaşabileceğiniz terminalden Ordu’nun bütün ilçe ve köylerine gidebilir; yolculara sağlanan belediye otobüsleri ve taksilerle ise şehrin her mahallesine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ordu Otogarı'na Ulaşım

Atatürk Bulvarı üzerinde, şehir merkezinden 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde olan Ordu Terminali’ne yolcular yürüyerek de kolayca gidebiliyorlar. Acelesi olan yolcular için ise belediye otobüsleri, ücretsiz yolcu servisleri ve 24 saat boyunca taksiler hizmet veriyor.

BelediyeOtobüsleri

Çelebioğlu Caddesi, Şahincili Caddesi ve Ulus Caddesi gibi pek çok yoğun caddede duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleri erken saatlerde çalışmaya başlıyor ve geç saatlere kadar yolculara hizmet veriyor. Terminal belediye otobüslerinin Ordu’nun mahallerinde de durakları var.

Yolcu Servisleri

Ordu Terminali’nde çalışan ulusal ve yerel otobüs firmalarının sağladığı ücretsiz yolcu servisleriyle de terminale kısa sürede ulaşım mümkün. Nihan Şahin Caddesi, Bülbül Deresi Caddesi ve Nizamettin Caddesi gibi şehrin merkezi caddelerinde bulunan otobüs bileti satış ofisleri önünden belirli sürelerde hareket eden bu yolcu servisleri yolcular tarafından hem ekonomik hem de rahat olduğu için tercih ediliyor.

Ordu Birlik Minibüsleri

Birlik minibüsleri daha çok Boztepe, Perşembe, Altınordu ve Aybastı gibi Ordu’nun ilçelerinden ve köylerinden terminale ulaşım amacıyla kullanılıyor. Minibüsler, ilçelerden saat başı hareket ediyor ve şehir içinde de durakları var.

Taksi

Ali Rıza Gürsoy Caddesi’nde 7/24 açık olan Ordu Akyazı Taksi’ye (0452) 233 47 99 numaralı telefondan, Lise Caddesi’nde hizmet veren Çiçek Taksi’ye ise (0452) 225 14 19 numaralı telefonla ulaşarak da şehir merkezinden kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less