Bulancak Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bulancak Otogarı
place
Bulancak Mah. Osman Gedik Cd. No:36 28300 Bulancak/Giresun
local_phone
+904543142612

Bulancak

Giresun’un Karadeniz sahil hattında konumlanan ilçelerinden Bulancak'ta hizmet veren otobüs terminali son derece pratik ve kullanışlı. Yeterli büyüklükteki terminalden genellikle ilçeler arası seferler gerçekleşiyor. Bulancak Terminali’nden ayrıca bazı şehirlere de direkt olarak ulaşmak mümkün. Terminalde otobüsünüzü beklerken sıcak veya soğuk içecek ikramlarının tadına bakabilirsiniz. Bulancak Terminali’nde ayrıca hızlı alışverişler sırasında tercih edebileceğiniz küçük büfeler de mevcut.

Şehir Merkezinden Bulancak Otogarı'na Ulaşım

Bulancak’ın tam merkezinde konumlanan otobüs terminaline sadece yürüyerek bile dakikalar içinde erişim sağlanabiliyor. İlçede yürümek istemeyenlere terminal yönüne gelen minibüsler ve taksiler hizmet veriyor. Yakınlarda bulunan ilçelerden Bulancak yönüne gelirken ise yine farklı toplu taşıma alternatiflerini kullanabilirsiniz. 

Minibüs  

Her ne kadar Bulacak Otobüs Terminali ilçenin tam merkezinde yer alsa da çevrede bulunan yerleşimlerden yürümek istemeyenler minibüsleri tercih edebilirler. Minibüslerin seferleri ilçede belirli sıklıklarla gerçekleşiyor. Bu sayede tam zamanında durakta olan araca binerek gecikmeden terminale gelebilirsiniz. 

Taksi 

Giresun’un Karadeniz kıyısında konumlanan ilçesi Bulancak’ın merkezinden terminale taksiyle erişim sağlayabilirsiniz. Taksileri ise ilçe merkezinde bulunan duraklardan çağırabilir veya doğrudan yoldan çevirerek bu araçlara binebilirsiniz. İlçenin en merkezi noktalarından birinde yer alan terminale taksi yolculuğu oldukça kısa sürüyor. 

Otobüs 

Yakın çevredeki diğer ilçeler ile Bulancak arasında gerçekleşen otobüs seferleri sayesinde Bulancak Terminali’ne ulaşmak oldukça pratik. Türkiye içinde sadece belirli noktalardan sefer düzenlenen Bulacak Terminali’ne geldikten sonra Giresun yönüne otobüslerle aktarma yapabilirsiniz.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less