Gürgentepe Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gürgentepe Otogarı
place
Döşek, Kırlı Sk., 52610 Gürgentepe/Ordu

Gürgentepe

Gürgentepe Terminali Hakkında

Ordu ve Erzincan arasında bir mola noktası olarak da hizmet veren Gürgentepe Terminali, oldukça küçük terminal ama yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri olanaklara sahip. Terminalde alışveriş yapabileceğiniz bir market, atıştırmalıklar alabileceğiniz bir büfe, mescit ve tuvalet bulunuyor.

İlçe ve köylere gitmek isteyen yolculara hizmet veren minibüs peronuna da sahip olan Gürgentepe Terminali’nden her saat başı Karadeniz’in büyük şehirlerine otobüs bulabilirsiniz. İlçe merkezinde kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan terminale yolcuların gelebilmesi için de pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

 

Şehir Merkezinden Gürgentepe Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinde devlet hastanesinin hemen yanında bulunan Gürgentepe Terminali’ne yürüyerek veya yolculara sunulan ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarını kullanarak kısa sürede ulaşabilirsiniz.  

Belediye Otobüsleri

Kurtuluş Caddesi, Ali Çavuş Caddesi ve Arımar AVM gibi merkezi pek çok merkezi noktada durağı bulunan belediye otobüsleri, sabah saat 06:30’dan gece 22:00’a kadar hizmet veriyor.

Yolcu Servisleri

Gürgentepe Terminali’nde hizmet sunan otobüs firmalarının ilçe merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle de kolayca terminale ulaşabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmanın yolcu servisi olup olmadığını ve servis saatlerini önceden kontrol edebilirsiniz.

Minibüsler

Minibüslerle ilçe merkezindeki her semtten, ayrıca Ordu, Fatsa ve Ünye gibi komşu il, ilçe ve köylerden terminale ulaşmanız mümkün.

Taksi

İlçe merkezinde 24 saat hizmet veren (0452) 821 22 05 numaralı Gülgüntepe Taksi Durağı ve (0539) 483 63 58 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Birlik Taksi ile istediğiniz saatte rahat bir yolculukla terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less