Fatsa Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Fatsa Otogarı
place
Mustafakemalpaşa Mahallesi, 52400 Fatsa/Ordu
local_phone
+904524238414

Fatsa

Fatsa Otobüs Terminali, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu’ya bağlı küçük ve sevimli ilçelerden Fatsa'ya kara yoluyla seyahat edenlerin buluşma noktası. İlçe merkezine son derece yakın konumuyla beğeni kazanan terminale hem minibüslerle hem de yürüyerek ulaşabilirsiniz. Taksiler ise Fatsa Otobüs Terminali’ne gelirken daha hızlı hareket etmek isteyen yolcuların tercihi. 

Göz alıcı doğal güzellikleri ile turistleri cezbeden Fatsa'ya özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlerden her gün pek çok otobüs seferi gerçekleşiyor. Terminal içinde yolculara iki farklı büfe hizmet veriyor. Böylece ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse her şeyi Fatsa Otobüs Terminali’nden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Yolcu bekleme alanları ve otobüs şirketlerine ait yazıhaneler ise Fatsa Otobüs Terminali’nin diğer bölümlerini meydana getiriyor. Ayrıca terminal içerisinde bulunan çay ocağında lezzetli sıcak içecekleri tadabilir, bekleme sürenizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Fatsa Otogarı'na Ulaşım

Fatsa’da yer alan turistik mekanlar, ilçenin sene boyunca ziyaret edilmesini sağlıyor. Bu nedenle ziyaretçiler Ordu Terminali yerine doğrudan buraya yönlendiriliyor. İlçe merkezi içinde yer aldığı için terminale ulaşmak oldukça kısa sürecektir. Şehir merkezinden taksi, otobüs, dolmuş ya da yolcu servisleri ile terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüsleri ya da bir başka deyişle özel halk otobüsleri, sene boyunca her gün hizmet veriyor. Hafta içi ve hafta sonuna dair güncel seferleri ve saatleri Fatsa Belediyesi’nin web sitesinden inceleyebilirsiniz. Özel halk otobüslerinin fiyatları son derece uygun olsa da sefer aralıklarının fazla olması en önemli dezavantaj olarak değerlendiriliyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs bileti almış olduğunuz ofislerin önünde bekleyerek ücretsiz yolcu servislerinden yararlanabilirsiniz. Genelde yolcu servisleri saatte bir defa kalkıyor. Geç kalmanız halinde otobüsünüzü kaçırma ihtimaliniz yüksek olabilir.

Dolmuşlar

İlçe içinde dört ayrı dolmuş hattı var ve bu minibüsler 12 kişi kapasiteye sahip. Dolmuşlar sabah 07.00 ile akşam 17.30 arası hizmet vermekle birlikte ortalama 45 dakika içinde bir işlek caddeler üzerinden geçiyor.

Taksi

Reşadiye, Sevgi, İnönü, Sakarya ve Numune Caddesi, ilçenin en işlek caddeleri arasında bulunuyor. Bu caddelere yakın noktalardan taksiyle terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gece ya da gündüz tarifeleri arasında herhangi bir fiyat farkı da yok.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less