Çatalpınar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çatalpınar Otogarı
place
Merkez Mah. 52420 Çatalpınar/Ordu

Çatalpınar

Çatalpınar Terminali Hakkında

Ordu şehrine bağlı Çatalpınar, özellikle fındık üretimi ile tanınan bir ilçe. Çatalpınar Terminali ise oldukça küçük bir terminal olmasına rağmen burada hem Ordu, Samsun, Giresun ve Tokat gibi komşu illere hem de Karadeniz gezilerinin önemli duraklarından olan Fatsa, Terme ve Perşembe gibi Karadeniz kıyı şeridinde yer alan ilçelere otobüs seferleri bulabilir, bölgenin güzel doğa manzaraları arasında keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Çatalpınar Terminali içerisinde mescit, hediyelik eşya dükkanı ve küçük bir restoran da bulunuyor. Az sayıda otobüs firmasının hizmet verdiği Çatalpınar Terminali, İç Anadolu’dan gelen otobüsler için bir mola noktası ve çevre illere yolculuk yapan otobüsler için önemli bir durak olarak hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Çatalpınar Otogarı'na Ulaşım

Ordu'nun yemyeşil doğası ile ziyaretçilerini büyüleyen ilçesi Çatalpınar’da yer alan otobüs terminaline taksi ve minibüsleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçe terminaline ayrıca Altınordu ve Fatsa gibi yerleşimlerden toplu taşımayla erişilebiliyor. Çatalpınar’ın küçük ilçe merkezinde konumlanan terminale pek çok nokta üzerinden yürümek de mümkün. 

Taksi 

Çatalpınar ilçe merkezinden bineceğiniz taksiler sizi sadece dakikalar içerisinde Çatalpınar Otobüs Terminali’nin önünde bırakacak. Üstelik diğer ilçelerden merkeze kadar geldikten sonra isterseniz doğrudan taksiye binerek terminal yönüne yapacağınız yolculuğa hız katabilirsiniz. 

Minibüs   

Çatalpınar civarında minibüs tipi araçlar özellikle belirli noktalar arasında sıklıkla kullanılıyor. Çatalpınar Otobüs Terminali yakınlarından geçen minibüslerden faydalanarak uygun fiyata ve pratik şekilde terminale gelebilirsiniz. Genellikle Ünye Terminali üzerinden seferler gerçekleştirilen Çatalpınar Terminali’ne minibüse seyahatin ücreti son derece düşük. 

Servis Aracı  

Otobüs şirketlerinin yolcu servisleri ile olmasa da özel firmaların sağladığı araçlarla Çatalpınar Terminali’ne yolculuk yapılabilir. Servise ödenecek bedel ise toplamda gidilen kilometre ve araçtan faydalanan yolcuların sayısına göre artıyor veya azalıyor. 

Otobüs

Çatalpınar merkezden ve Fatsa veya Altınordu gibi yakın yerleşimlerden hareket eden otobüslere bindiğimizde direkt olarak Çatalpınar Terminali önünde araçtan inebilirsiniz. Bölgede otobüs yolculuğu oldukça pratik ve rahat. Buna karşın hız konusunda otobüsler taksilerin ve özel servislerin biraz gerisinde kalabiliyor. İlçede terminale yolculuk öncesinde araç seçimi yaparken tüm bu kriterleri değerlendirmenizde yarar var. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less