Ordu Birlik Online Otobüs Bileti

Ordu Birlik
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ordu Birlik Hakkında

Yerel bir işletme olarak Ordu’dan çevre il ve ilçelere kısa mesafeli yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ordu Birlik Seyahat, 2010 yılında kuruldu. Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi unvanına sahip Ordu Birlik Turizm, Ordu’da bilinen ve köklü bir firma olarak hizmet veriyor. Yolcu taşımacılığında standardı yakalamak ve daha kaliteli hizmet sunmak adına Ünye Birlik, Fatsa Birlik ve Metro Turizm ile birleşerek “Ordu Birlik” adıyla Samsun, Trabzon, Giresun gibi illere ve ilçelerine yolcu taşımaya devam ediyor. 18 durakla hizmet veren Ordu Birlik Seyahat’in Ünye, Fatsa, Terme, Çarşamba, Samsun ve Bafra otogarlarında şubeleri bulunuyor. Her gün düzenli olarak sefer yapan Ordu Birlik Seyahat otobüslerine otogara gitmeden yol üzerinde belirli noktalardan da binebilirsiniz. 

Ordu Birlik’in filosunda 56 adet Isuzu ve Otokar midibüsler bulunuyor. Bu midibüsler son model olduğundan, konforlu ve rahat bir yolculuk yapılabiliyor. Şehirlerarası uzun bir yolculuk olmadığından firmanın genel ikram servisi bulunmuyor. Sadece istenildiğinde su servisi yapılıyor.

Ordu Birlik Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ordu Birlik otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Ordu Birlik otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ordu Birlik seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Ordu Birlik hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ordu Birlik; Samsun, Ordu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ordu Birlik biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Ordu Birlik otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ordu Birlik otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Ordu Birlik otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Ordu Birlik otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Ordu Birlik otobüslerinde priz bulunmuyor.
Ordu Birlik biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Ordu Birlik otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Ordu Birlik ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ordu Birlik her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ordu Birlik otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Ordu Birlik otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Ordu Birlik otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ordu Birlik otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ordu Birlik Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2010
Durak Sayısı: 18
Genel Merkez: Ordu
Kurucu: Ordu Birlik Turizm
expand_less