Karabük Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karabük Otogarı
place
Ergenekon Mah. Atatürk Blv. No:1, 78200 Merkez/Karabük
local_phone
+903704245158

Karabük

Karabük Terminali Hakkında

Marmara Bölgesi ile Karadeniz Bölgesi arasında bir kavşak olan Karabük şehrinin modern ve yolcular için pek çok olanağın sunulduğu bir otobüs terminali var. Atatürk Bulvar üzerinde yer alan terminal, şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Terminalden başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına her saat otobüs seferleri bulabilirsiniz. Terminal içerisinde kendi alanları bulunan minibüslerle de şehrin bütün ilçe ve köylerine ulaşmak mümkün.

Yolcuların ihtiyaçlarını karşılamaları için bir restoran, market, büfe, çay ve kahve içebileceğiniz bir kafe, mescitler ve tuvaletler sunan Karabük Terminali’nde 24 saat çalışan bir taksi durağı da bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Karabük Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinde güzel bir noktada bulunan Karabük Terminali’ne şehrin her semtinden ve merkez ilçelerinden ulaşabilmeniz için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Karabük Üniversitesi, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çamlık Caddesi ve Fatih Caddesi gibi merkezi noktalarda ve pek çok mahallede durakları bulunan terminal otobüsleriyle gece saat 22:00’a kadar terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Karabük’ün birçok mahallesinin yanında çevre ilçe ve köylerden de terminale düzenli olarak minibüs seferleri düzenleniyor.

Yolcu Servisleri

Karabük Terminali’nin yanı sıra şehir merkezinde de onlarca otobüs firmasının bilet satış ofisleri var. Her yarım saatte bir bilet satış ofisleri önünde yolculara sunulan ücretsiz yolcu servisleriyle de terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

(0370) 433 60 00 numaralı 100. Yıl Taksi Durağı, (0370) 424 32 76 numaralı Merkez Taksi ve (0370) 412 74 88 numaralı Esen Taksi ile 24 saat boyunca terminale kolayca gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less