Dulovo Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dulovo Hakkında

Dulovo Hakkında

Bulgaristan’ın tarih bir bölgesi olan Güney Dobruja’da yer alan Dulovo, 30 bin civarında nüfusuyla çok doğal ve şirin bir şehir. Bulgaristan’da doğa turizmi için tercih edilen yerlerden birisi olan Dulovo, ahşap konaklarla ve ağaç evlerle dolu, ayrıca doğayla baş başa kalarak keyifle dinlenebileceğiniz pek çok modern konaklama tesisine sahip.

Dulovo, Osmanlılar döneminden biri Türklerle yakın ilişki içinde olan bir şehir, hatta 1573 yılında bir Osmanlı köyü olan Dulovo, Osmanlı İmparatorluğu’nın resmi kayıtlarında “Akkadınlar” olarak geçiyor. Günümüzde bile Osmanlıların verdiği bu isim hala kullanılıyor. Dulova, Tuna Platosu'ndaki güzel konumuyla yemyeşil bir doğanın içinde Bulgaristan’ın göz alıcı manzaraları arasında zaman geçirmek için ideal bir yer.

Dulovo’dan kolayca ulaşılabilir bir konumda olan Medzhidi Tabiya Kalesi, antik güzelliği ve içindeki silah müzesiyle burada en çok ziyaret edilen yer. Bölgenin uzun tarihinin izlerini sunan Bölgesel Tarih Müzesi ve Tarih Müzesi de tarih severlerin sıklıkla uğradığı yerler. Dulovo’da özel tasarımıyla ilgi çeken ve muhteşem manzaralar sunan Dunavska Bahçeleri de huzurlu bir gezinti yapılacak ve güzel fotoğraflar çekilecek bir yer olarak öne çıkıyor.

 

 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dulovo Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomİstanbul - Dulovo
175 TL39 sa

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Dulovo otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Dulovo otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Dulovo otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Dulovo yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Dulovo 10 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Dulovo seferleri bulunuyor?
expand_more
Metro Turizm Türkiye’nin birçok şehrinden Dulovo seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
  • İstanbul-Avrupa
    10 saat schedule
map placeholder
expand_less