Dulovo Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dulovo Hakkında

Dulovo Hakkında

Bulgaristan’ın tarih bir bölgesi olan Güney Dobruja’da yer alan Dulovo, 30 bin civarında nüfusuyla çok doğal ve şirin bir şehir. Bulgaristan’da doğa turizmi için tercih edilen yerlerden birisi olan Dulovo, ahşap konaklarla ve ağaç evlerle dolu, ayrıca doğayla baş başa kalarak keyifle dinlenebileceğiniz pek çok modern konaklama tesisine sahip.

Dulovo, Osmanlılar döneminden biri Türklerle yakın ilişki içinde olan bir şehir, hatta 1573 yılında bir Osmanlı köyü olan Dulovo, Osmanlı İmparatorluğu’nın resmi kayıtlarında “Akkadınlar” olarak geçiyor. Günümüzde bile Osmanlıların verdiği bu isim hala kullanılıyor. Dulova, Tuna Platosu'ndaki güzel konumuyla yemyeşil bir doğanın içinde Bulgaristan’ın göz alıcı manzaraları arasında zaman geçirmek için ideal bir yer.

Dulovo’dan kolayca ulaşılabilir bir konumda olan Medzhidi Tabiya Kalesi, antik güzelliği ve içindeki silah müzesiyle burada en çok ziyaret edilen yer. Bölgenin uzun tarihinin izlerini sunan Bölgesel Tarih Müzesi ve Tarih Müzesi de tarih severlerin sıklıkla uğradığı yerler. Dulovo’da özel tasarımıyla ilgi çeken ve muhteşem manzaralar sunan Dunavska Bahçeleri de huzurlu bir gezinti yapılacak ve güzel fotoğraflar çekilecek bir yer olarak öne çıkıyor.

 

 

Dulovo Otogarı Hakkında

Bulgaristan'ın küçük bir şehri olan ve Türkiye'den de otobüs seferlerinin düzenlendiği Dulovo şehrinin merkezinde yolculara hizmet veren Dulovo Otogarı’na kısa bir yürüyüşle ulaşabilir, daha uzak mesafelerden ise otobüslerle ve taksilerle otogara geçebilirsiniz.

Otobüs

Dulovo şehrinin pek çok önemli turistik noktasında ve ana caddesinde durakları bulunan otobüsler, Dulovo Otogarı’na ulaşım için en çok tercih edilen araçlar arasında.

Taksi

7 gün 24 saat taksi hizmet alarak da Dulovo Otogarı’na kolayca geçebilirsiniz. +359 89 671 9868 numaralı telefonla taksi servisine ulaşabilirsiniz.

Dulovo Otogarı Hakkında

Bulgaristan'ın Tuna Platosu kenarında kurulmuş 30.000 nüfuslu Dulovo şehrinin otogarına Türkiye'den de otobüs seferleri düzenleniyor. Küçük şehir merkezinde güzel bir konumda bulunan Dulovo Otogarı’ndan ister yürüyerek isterseniz ise otobüsler ve taksilerden faydalanarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşmanız mümkün.

Otobüsler

Dulovo Otogarı çıkış kapısı önünde duraklarını görebileceğiniz otobüsler ile şehrin meydanı, resmi daireleri, turistik noktaları ve alışveriş merkezlerine 10-15 dakikalık kısa yolculuklarla geçebilirsiniz.

Taksi

Dulovo Otogarı’nda 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerden faydalanarak da hem Dulovo şehrinin ana caddeleri ve mahallelerine hem de turistik noktalarına kısa yolculuklarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogara yakın bir konumda hizmet veren taksi servisine +359 89 671 9868 numaralı telefonla da ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dulovo Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Dulovo otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Dulovo otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Dulovo otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Hangi otobüs firmalarının Dulovo seferleri bulunuyor?
expand_more
Nişikli Turizm TR Türkiye’nin birçok şehrinden Dulovo seferleri düzenliyor.
expand_less