Artvin Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Artvin Otogarı
place
Erzurum Caddesi No:9, 08000 Artvin Merkez/Artvin
local_phone
+904665114949

Artvin

2010 senesinden bugüne taşımacılık hizmeti veren Artvin Otobüs Terminali, toplamda 4000 metrekarelik bir alanı kaplıyor. 1500 metrekaresi kapalı ve 2500 metrekaresi açık olarak hizmet veren Artvin Otobüs Terminali’nden il merkezine ulaşımınızda otobüs, minibüs, yolcu servisleri veya taksileri tercih edebilirsiniz. Küçük bir otogar olmasına rağmen tuvalet, büfe, market vb. imkanlar sunan Artvin Otobüs Terminali’nde toplam 6 yazıhane bulunuyor.

Şehir Merkezinden Artvin Otogarı'na Ulaşım

Artvin şehir merkezine yakın bir konumda bulunan terminale 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Özel Halk Minibüsleri

Artvin'in hemen her mahallesinde durakları bulunan özel halk minibüsleri sadece Artvin merkezinden değil; Hopa, Murgul ve Arhavi gibi ilçelerden de terminale ulaşmanızı sağlıyor.

Kooperatif Minibüsleri

Artvin'de hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden terminale ulaşmak için en sık kullanılan ulaşım araçlarından biri olan kooperatif minibüsleri, şehrin pek çok noktasında bulabileceğin duraklardan her yarım saatte bir hareket ediyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde ve ilçelerde bulunan bilet satış ofislerinde, yolcuların terminale kolayca ulaşabilmesi için ücretsiz yolcu servisleri sağlanıyor.

Taksi

Artvin merkezinde 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. İsterseniz yine 7 gün 24 saat hizmet veren terminal taksi durağından da taksi çağırarak terminale rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less