Hopa Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Hopa Otogarı
place
Sundura Mah. Eski Hopa Artvin Yolu, 08600 Hopa/Artvin
local_phone
+904663513821

Hopa

Artvin şehrinin Hopa ilçesinin merkezinde güzel bir konumda bulunan Hopa Terminali, Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunduğu için yoğun olarak kullanılıyor. Yaz aylarında sahil tatil beldelerinin tadını çıkarmak için ilçeye gelen yolculardan dolayı daha da hareketli olan terminalde yerel otobüs firmaları ve büyük ulusal otobüs firmalarının ofisleri bulunuyor. Terminalden başta büyük şehirler olmak üzere pek çok şehre her saat otobüs bulabilirsiniz.

Hopa Terminali’nde yolcular geniş dinlenme alanları, restoran, büfe, market, tuvalet ve mescit bulabilir, ayrıca terminal çevresinde bulunan otel ve pansiyonlarda konaklayabilirler. Karadeniz’e özgü el yapımı hediyelik eşyaları ve bölgede yetiştirilen ürünleri bulabileceğiniz Hopa Terminali’nde Karadeniz’in pek çok ilçesine ve köyüne de her saat başı minibüs seferleri düzenleniyor.

Şehir Merkezinden Hopa Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinden yürüyerek de ulaşabileceğiniz Hopa Terminali’ne aceleniz varsa yolculara sunulan ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarını kullanarak da gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Lise Caddesi ve Taşköprü Caddesi gibi ana caddelerdeki duraklarda terminal otobüsü bulabilirsiniz. Belediye otobüsler, her saat başı hareket ediyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmaları ilçe merkezindeki bilet satış ofisleri önünden her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlıyor. Yolculuk edeceğiniz firmanın servisiyle otobüs saatinizden önce terminalde olabilirsiniz.

Taksi

(0466) 351 27 52 numaralı Hopa Terminal Taksi’den ve ilçe merkezinde 24 saat hizmet veren taksi duraklarından taksi hizmeti alarak da terminale kısa sürede ulaşmanız mümkün.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less