Fındıklı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Fındıklı Otogarı
place
Merkez Mah. Cumhuriyet Cd. No:15, 53700 Fındıklı/Rize

Fındıklı

Hopa-Ordu yolu üzerinde konumlanan Fındıklı Otobüs Terminali, Rize şehir merkezinden yaklaşık 45 kilometre mesafede yer alıyor. Genellikle bölgesel düzeyde faaliyet gösteren yerel seyahat firmaları tarafından kullanılan terminalden hem Rize’nin merkezine hem de diğer yakın yerleşimlere yolculuk yapabilirsiniz. Fındıklı içinden farklı araçlarla 5 dakikada ulaşılabilen terminale özellikle taksiyle erişmek oldukça kolay. Terminalde otobüs beklerken büfelerden alışveriş yapabilir veya çay ocağında sunulan sıcak içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Şehir Merkezinden Fındıklı Otogarı'na Ulaşım

Rize Şehir merkezi üzerinden Rize ve Artvin-Hopa yolları arasında konumlanan Fındıklı Terminali’ne ulaşmak için taksiden halk otobüsüne, yolcu servislerinden minibüse kadar çok sayıda opsiyon bulunuyor. Bu mevcut opsiyonları değerlendirerek kısa süre içinde terminal noktasına ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Fındıklı Terminali’ne gitmek için en ekonomik yöntemlerden birisi de hiç şüphesiz ki belediye otobüsleri, ancak otobüsler görece seyrek olarak geçiyor ve erken saatlerde mesailerini sonlandırıyor. Fındıklı Belediyesi’nin sitesinden güncel seferleri ve saatleri takip edebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Fındıklı Terminali’ne servislerle gitmek istiyorsanız bilet aldığınız otobüs firmasının ilgili şubesinin önünde yer almalısınız. Tüm bu satış noktaları, terminale giderken şoförlerin kullandığı duraklardır. Otobüs biletinizi mutlak suretle yanınızda bulundurun çünkü zaman zaman kaçak binişleri kontrol etmek adına bu biletler yolculardan talep edilebiliyor.

Dolmuşlar

İlçede dolmuşlar otobüslere kıyasla çok daha popüler ve geç saatlere dek hizmet veriyor. Fındıklı ve Rize arasında ulaşım sağlayan minibüsler sayesinde terminale kolayca ulaşabilirsiniz. Dolmuşlarda öğrenciler için uzun zamandan bu yana indirimli tarife söz konusu. Minibüslerdeki indi-bindi fiyatları ise gayet makul düzeyde.

Taksi

Rize şehir merkezinde özellikle de işlek caddelerinde 7/24 taksi bulmanız mümkün. Rize merkez bölgesi ile terminal arasında ortalama 35-40 dakikalık bir sürüş mesafesi var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less