Arhavi Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Arhavi Otogarı
place
Musazade, Nurettin Çarmıklı Cd. No:2, 08200 Arhavi/Artvin

Arhavi

Arhavi Terminali Hakkında

Artvin’in Karadeniz kıyılarındaki güzel ilçesi Arhavi’nin terminali, Rize ve Artvin arasında bir geçiş noktası olarak yolculara hizmet veriyor. Bir mola noktası da olduğu için içerisinde büyük bir restoran, hediyelik eşya dükkanları, süpermarket, mescit, tuvaletler ve dinlenme alanları bulunan Arhavi Terminali’nde Türkiye’nin hemen her iline direk otobüs seferleri bulabilirsiniz.

Minibüs peronları da bulunan terminalde Hopa, Çayeli ve Fındıklı gibi ilçelere ve Artvin’in köylerine de minibüs seferleri sağlanıyor. Terminalde ilçede üretilen sebze, meyve ve el sanatı ürünlerini satan tezgahlar da bulunuyor.

Şehir Merkezinden Arhavi Otogarı'na Ulaşım

Arhavi merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan otobüs terminaline ilçe merkezindeki her mahallenin yanı sıra Artvin, Güngören, Çamlı ve Güneşli gibi il ve ilçe merkezlerinden de pek çok alternatif ulaşım aracı ile gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İlçenin her mahallesinde kolayca duraklarını bulabileceğiniz beleye otobüsleriyle terminale gidebilirsiniz. Gece saat 22:00’a kadar terminal otobüsü bulunuyor.

Dolmuşlar

Dolmuşlar hem Arhavi ilçe merkezinden hem de Artvin ve çevre ilçelerden yolcuların terminale ulaşmasını sağlıyor. Sabah saatlerinden gece 22:00’e kadar bulabileceğiniz minibüslerle kısa sürede terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Atatürk Bulvarı ve Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalarda 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Merkeze çok yakın olan terminale kısa ve konforlu bir yolculukla kısa sürede taksiyle gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less