Ardesen Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ardesen Otogarı
place
Fatih Mah. Sahil Cad. Belediye Otogarı, 53400 Ardeşen/Rize
local_phone
+904647152020

Ardesen

Ardeşen Terminali Hakkında

Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunan Ardeşen Terminali’nden hem Karadeniz’in bütün illerine hem de yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Fırtına Rafting gibi su sporları merkezlerine otobüs ve minibüs bulabilirsiniz. Küçük bir terminal olmasına rağmen yolculuklarda ihtiyaç olabilecek kafeterya, market, tuvalet, ATM ve mescit gibi olanaklara sahip olan terminalde Rize’nin yöresel yemeklerinin servis edildiği bir de restoran bulunuyor. Terminalde bulunan tezgahlarda ise yerel üreticilerden bölgede yetiştirilen ürünleri satın alabilirsiniz.

Kalış, varış ve köy minibüsü peronları bulunan Ardeşen Terminali’nde Rize’nin bütün ilçelerine ve köylerine minibüs bulabilir; terminal önündeki otobüs ve taksi duraklarından ise kısa sürede ilçe merkezine gidebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ardesen Otogarı'na Ulaşım

Ardeşen şehir merkezinin yaklaşık olarak 20 km uzaklığında bulunan Ardeşen Otogarı için ilçeye giriş yaparken yol üzerinde milli parkları, şelaleleri ve bazı önemli yaylaları görme şansınız olacaktır. Ulusal düzeyde tanınan firmalara ait ofislerin bulunduğu Ardeşen Terminali’ne şehir merkezinden ulaşmak adına karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır.

Belediye OtobüsleriArdeşen Terminali doğrudan şehir merkezinin içinde yer alıyor. Bu da ulaşım açısından önemli bir avantajı beraberinde getiriyor. Rize şehir merkezinde yer alan belediye otobüsleri ilçelere hareket etmiyor, yalnızca merkez içinde bir hareket alanına sahip.

Yolcu ServisleriUlaşım opsiyonlarının sınırlı olduğu her ilçede olduğu gibi Rize Ardeşen’de de firmaların kaldırdığı ücretsiz yolcu servislerine büyük bir ilgi var. Doğru zamanda bilet satış ofislerinde bulunun ve Ardeşen Terminali’ne zamanında gitmenin ayrıcalığını herhangi bir ücret ödemeksizin yaşayın.

DolmuşlarRize Ardeşen’de belediye otobüsleri pek tercih edilmediği için halkın ulaşımında dolmuşların çok önemli bir yeri bulunuyor. Bu nedenle dolmuşlar ilçede çok erken saatlerde mesaiye başlıyor. Ardeşen’den kalkan ve Pazar, Çayeli ya da Rize merkeze giden dolmuşlar, Fatih İlköğretim Okulu’ndan kalkıyor.

TaksiArdeşen ilçesinde 24 saat hizmet veren taksileri değerlendirerek terminale konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Caddesi ve Atatürk Caddesi, taksi bulmak açısından avantajlı yerlerdir.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less