Aksakal Seyahat Online Otobüs Bileti

Aksakal Seyahat
Bugün
Yarın

Aksakal Seyahat Hakkında

Aksakal Seyahat Hakkında

Türkiye’nin önemli yerel otobüs firmalarından biri olan Aksakal Seyahat, Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde 1958 yılında Şaban Nalbant tarafından kuruldu. Yarım asırlık tecrübesi, üstün hizmet anlayışı ve modern otobüsleriyle bölgenin sevilen otobüs firmalarından biri olan Aksakal Seyahat, her gün düzenlediği seferlerle Kastamonu’dan İstanbul, İzmit ve Adapazarı’na yüzlerce yolcu taşıyor.

Koltuk arkası kişisel televizyonlar ve yüksek hızlı kablosuz internet ile donatılmış otobüsleriyle yolcularına hem güvenli hem de eğlenceli bir yolculuk sunan Aksakal Seyahat, personelini de düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitimlerle geliştiriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Aksakal Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Aksakal Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Aksakal Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Aksakal Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Aksakal Seyahat; Kastamonu, Iğdır, İstanbul, Karabük, Kocaeli, Bolu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Aksakal Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Aksakal Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Aksakal Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1958
Otobüs Sayısı: 4
Durak Sayısı: 12
Genel Merkez: Kastamonu
Kurucu: Şaban Nalbant
thumb_up Oy ver
expand_less