Adıyaman - Elazığ Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Adıyaman Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adıyaman Terminali, şehir merkezinin hemen çıkışında bulunuyor. Merkezden ve ilçelerden terminale kolay ulaşım için pek çok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Sabahın erken saatlerinden gece 24:00’a kadar hizmet veren terminal otobüsleri, şehir merkezindeki ana duraklardan geçiyor. İstediğiniz noktadan otobüse binerek 10 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden sabah 06:00 ve 24:00 arasında, otobüslerin hareket saatinden 30 dakika önce hareket eden ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Yolcuların rahat bir şekilde terminale ulaşabilmeleri için şehrin hemen her mahallesinde durağı olan ve ilçelerden de erişim sağlayan minibüsler hizmet veriyor.

Taksi

İstediğiniz saatte şehir merkezinden terminale ulaşmak için kullanabileceğiniz ulaşım araçlarından biri de taksi. 24 saat hizmet veren taksi duraklarında bulabileceğiniz taksilerle kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Elâzığ Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ şehir merkezine 3 km uzaklıkta, Cahit Dalokay Bulvarı üzerinde yer alan Elazığ Otogarı’ndan hem şehrin her yerine hem de ilçelere ve köylere istediğiniz saatte kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsü ve minibüslerin yanı sıra ücretsiz yolcu servisleri ve taksiler de yolculara hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

1, 4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleri ile otogardan Fırat Üniversitesi Hastanesi, Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kahve Meydanı, Elazığ Belediyesi, Elazığ Bilim ve Sanat Merkezi gibi pek çok merkezi noktaya kısa sürede gidebilirsiniz.

Belediye otobüsleri; Sürsürü Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çaydaçıra Mahallesi ve Ataşehir Mahallesi gibi yoğun nüfuslu pek çok mahalleye de sabah saat 06:00 ile gece 22:00 arasında otogardan ulaşım hizmeti sağlıyor.

Yolcu Servisleri

Otogarda hizmet veren onlarca ulusal ve yere otobüs firması, yolcuları için ücretsiz yolcu servisleri sağlıyor. Varış peronları önünden her yarım saatte bir hareket eden bu servisleri kullanarak Atatürk Bulvarı, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Ahmet Kabaklı Bulvarı ve Zübeyde Hanım Caddesi gibi şehrin merkezi ve yoğun noktalarına hem hızlı hem de rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Otogar çıkış kapısı önünde, Sanayi Caddesi ve Garaj Sokak gibi yakın noktalarda duraklarını göreceğiniz, şehir içi ulaşım hizmeti veren minibüslerle Fırat Üniversitesi, Elazığ Havalimanı ve Harput Kalesi gibi yoğun ve turistik yerlerin yanı sıra Doğu Kent Mahallesi, Üniversite Mahallesi ve Abdullah Paşa Mahallesi gibi birçok mahalleye ve semte de otogardan kolayca gidebilirsiniz.

Elazığ Otogarı içerisinde ayrı peronları bulunan ilçe minibüsleriyle ise her saat Karakoçan, Kovancılar, Alacakaya, Palu, Keban ve Maden gibi yoğun nüfuslu ilçe ve köylere ulaşabilirsiniz.

Taksi

Elazığ Otogarı içerisinde 7/24 hizmet veren ve 0424 224 80 49 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Terminal Taksi’nin yanı sıra yine 24 saat açık olan ve otogar çevresinde hizmet veren 0532 476 57 49 numaralı Dörtyol Taksi ve 0533 273 14 03 numaralı Gar Taksi duraklarından da taksi çağırabilirsiniz.

Elazığ merkezinde mesafeler yakın olduğu için oldukça ekonomik fiyatlarla taksi ile otogardan istediğiniz noktaya kolayca gidebilirsiniz

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman - Elâzığ otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Adıyaman - Elâzığ otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adıyaman - Elâzığ seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Adıyaman - Elâzığ otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Adıyaman seçin.
“Nereye” sorusunda Elâzığ yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Adıyaman - Elâzığ seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
expand_less