Adıyaman Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Adıyaman Otogarı
place
Sıratut Mh. Adıyaman Diyarbakır Yolu 02100 Ziyaretpayamlı/Merkez/Adıyaman
local_phone
+904162165620

Adıyaman

1990 senesinde hizmete başlayan Adıyaman Otogarı, 2017 senesinde yaklaşık 25 milyon TL’lik bir bütçeyle genişletilerek Yeni Adıyaman Otogarı adını aldı. 7 ayda restore edilerek genişletilen Yeni Adıyaman Otogarı, merkez ilçede her gün onlarca farklı otobüsün kalkış ve varış noktası oluyor. Türkiye’nin dört bir yanından aktarmalı ve aktarmasız otobüs seferlerinin düzenlendiği Yeni Adıyaman Otogarı, Adıyaman Ünal Turizm, Kahta Petrol, Adıyaman Gülaras ve Haşemi Turizm otobüs firmalarının da merkez terminali olarak hizmet veriyor.

Şehir merkezine sadece 1,2 km uzaklıkta konumlanan Yeni Adıyaman Otogarı’na vardıktan sonra taksi veya otobüsle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Otobüsünüzün kalkış saatini beklerken bir şeyler yiyip içebileceğiniz yeme içme mekanlarına da ev sahipliği yapan Yeni Adıyaman Otogarı, toplamda 35 bin metrekarelik alanı kaplıyor. Bu alanın 6 bin metrekaresini market, yazıhane, büfe, hediyelik eşya dükkan, kafe, restoran, tuvalet, 4500 metrekarelik alanı otobüs park yeri ve 10 bin 500 metrekarelik yeri ise açık alan oluşturuyor.

Şehir Merkezinden Adıyaman Otogarı'na Ulaşım

Adıyaman Terminali, şehir merkezinin hemen çıkışında bulunuyor. Merkezden ve ilçelerden terminale kolay ulaşım için pek çok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Sabahın erken saatlerinden gece 24:00’a kadar hizmet veren terminal otobüsleri, şehir merkezindeki ana duraklardan geçiyor. İstediğiniz noktadan otobüse binerek 10 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden sabah 06:00 ve 24:00 arasında, otobüslerin hareket saatinden 30 dakika önce hareket eden ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Yolcuların rahat bir şekilde terminale ulaşabilmeleri için şehrin hemen her mahallesinde durağı olan ve ilçelerden de erişim sağlayan minibüsler hizmet veriyor.

Taksi

İstediğiniz saatte şehir merkezinden terminale ulaşmak için kullanabileceğiniz ulaşım araçlarından biri de taksi. 24 saat hizmet veren taksi duraklarında bulabileceğiniz taksilerle kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less