Kahta Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kahta Otogarı
place
Girne Mahallesi 02400 Kâhta/Adıyaman

Kahta

Kahta Terminali Hakkında

Adıyaman’ın en büyük ilçesi olan Kahta’nın her gün yüzlerce yolcuya hizmet veren modern bir otobüs terminali var. Adıyaman ve Kahta arası 30 kilometre ve Kahta Terminali hem bir varış noktası hem de bir mola noktası olarak hizmet veriyor. Kahta Terminali, önemli bir geçiş noktası olduğu için çok yoğun olarak kullanılıyor.

Kahta Terminali’nden Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin hemen her şehrine düzenli olarak otobüs seferleri bulabilir, ayrıca Adıyaman ilçelerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi dışında Türkiye’nin pek çok önemli şehrine de direk otobüs seferleri bulabileceğiniz Kahta Terminali’nde onlarca otobüs firması ofisi bulunuyor. Kahta Terminali’nin içerisinde son derece kaliteli restoranlar, kafeler, mescitler ve dinlenme alanları bulabilirsiniz. Her gün yüzlerce insanın yolculuk yaptığı Kahta Terminali’ne ulaşım oldukça kolay, şehrin her yerinden minibüsler ve firma servisleri ile terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kahta Otogarı'na Ulaşım

İlçenin hemen her yerinden 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Kahta Terminali’ne isterseniz yolcu servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile de gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

1 numaralı Hastane-Terminal-Ofis hattı ile kolayca terminale gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir merkezi duraklardan geçen terminal otobüsü gece yarısına kadar hizmet veriyor.

Minibüsler

Kahta terminal minibüsleri, her yarım saatte bir merkezi duraklardan terminale yolcuları taşıyor. Minibüslerle Kahta’nın her köyünden ve Adıyaman’dan da terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Hürriyet Caddesi’nde durağı bulunan (0416) 725 91 00 numaralı Konak Taksi, 0535 410 27 46 numaralı Kahta Taksi ve (0416) 725 55 15 numaralı Yeni Hastane Taksi ile de 7 gün 24 saat terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less