Besni Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Besni Otogarı
place
Çat, Besni Otogarı, 02300 Besni/Adıyaman
local_phone
+904163180666

Besni

Besni Terminali Hakkında

Adıyaman şehrine bağlı Besni ilçesinde hizmet veren Besni Terminali’nde özellikle Kahta, Gölbaşı, Pazarcık ve Bozova ilçelerine her gün düzenli olarak otobüs seferleri bulabilirsiniz. Oldukça küçük bir terminal olan Besni Terminali, şehirlerarası otobüs yolculukları için bir mola noktası olarak da hizmet veriyor. Bu nedenle Besni Terminali içerisinde bekleme alanları, restoranlar, tuvaletler, mescitler ve hediyelik eşya dükkanları bulunuyor.

Şehir Merkezinden Besni Otogarı'na Ulaşım

Adıyaman'ın küçük bir ilçesi olan Besni'nin ilçe merkezinin biraz dışında, Gaziantep-Adıyaman yolu kenarında Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Besni Otogarı’na yakın mesafelerden yürüyerek, daha uzak cadde ve mahallerden ise belediye otobüsleri, ilçe içi minibüsler ve taksilerle gidilebiliyor. Adıyaman, çevre ilçeler ve köylerden otogara ulaşım için ise birlik minibüsleri yolculara ulaşım hizmeti sunuyor.

Belediye Otobüsleri

Adıyaman Üniversitesi Besni Yüksek Okulu önündeki Arif Atalay Bulvarı, Mustafa Baba Camii, Besni Belediyesi önündeki Gaziantep Bulvarı ve Besni Devlet Hastanesi duraklarının yanı sıra belediye otobüslerinin ilçenin hemen her mahallesinde de durakları var. Duraklarından her 30 dakikada bir geçen bu otobüsleri kullanarak kısa bir yolculukla otogarda olabilirsiniz.

İlçe İçi ve Birlik Minibüsleri

Besni'de hem ilçe içi hem de ilçeler arası hizmet minibüsleri bulunuyor. İlçe içi minibüslerle İnönü Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Fatih Mahallesi gibi pek çok mahalle ve caddeden otogara ulaşmak mümkün. Birlik minibüsleri ise daha çok Adıyaman merkezinden ve Samsat, Kahta, Gerger, Çakırhöyük, Gölbaşı gibi çevre ilçelerinden ve köylerden yolcuların her saat başı otogara ulaşımını sağlıyor.

Taksi

Besni merkezinde 24 saat hizmet veren birkaç tane taksi durağı var. Cumhuriyet Caddesi üzerinde durağını görebileceğiniz Besni Taksi’ye 0506 124 99 89, Uğur Caddesi üzerinde hizmet veren Çınar Taksi’ye 0554 418 0504 ve Atatürk Caddesi üzerinde durağı bulunan Besni Merkez Taksi’ye 0532 736 09 57 numaralı telefonla ulaşarak 24 saat boyunca taksi hizmeti alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less