Gölbaşı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gölbaşı Otogarı
place
Yavuz Selim Mahallesi, Karaağaç Cd. No:41, 02500 Gölbaşı/Adıyaman

Gölbaşı

Gölbaşı (Adıyaman) Terminali Hakkında

Adıyaman şehrine bağlı, doğal güzellikleriyle ünlü bir ilçe olan Gölbaşı’nın terminali, özellikle yaz aylarında bölgenin yaylalarını ve tarihi yerlerini ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerden dolayı yoğun olarak hizmet veriyor. Gölbaşı Terminali’nden başta komşu iller Malatya ve Gaziantep olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine otobüs seferleri düzenleniyor. Gölbaşı Terminali içinde çoğu yerel firma olmak üzere pek çok otobüs firmasının ofisi de bulunuyor. Onlarca tarihi camiye, türbeye, kümbete ve kaleye sahip olan Gölbaşı ilçesinin bu modern terminalinden tarihi yerleri görebileceğiniz pek çok ilçeye de otobüs seferleri düzenleniyor.

Adıyaman’a giden otobüsleri için önemli bir mola noktası olan Gölbaşı Terminali, ilçe merkezinde olduğu için belediye otobüsleriyle veya yürüyerek kolayca ulaşılabilir bir konuma yer alıyor. Türkiye’nin hemen her yerine otobüs seferleri düzenlenen Gölbaşı Terminali’nde yöresel yemekler tadabileceğiniz bir restoran, güzel bir kafe, mescitler ve dinlenme alanı bulunuyor. Gölbaşı Terminali çevresinde pek çok modern ve konforlu konaklama tesisi de bulunuyor.

Şehir Merkezinden Gölbaşı Otogarı'na Ulaşım

Adıyaman şehir merkezinin yaklaşık 60 kilometre dışında yer alan Gölbaşı Terminali, şehre bağlı ilçelerden Gölbaşı’nda otobüsle seyahat edenlere hizmet veriyor. İlçenin tam merkezinde konumlanan terminale yürüyerek birkaç dakika içerisinde gelebilirsiniz. Minibüs ve taksiler ise alternatif araçlarla terminale ulaşmak isteyenler için ideal. 

Minibüs  

Gölbaşı Terminali’nin ilçenin merkezinde bulunan konumu sayesinde buraya ulaşım son derece hızlı ve pratik. Minibüslere bindiğinizde 5 dakika içinde tarihi ilçenin otobüs terminalinde inebilirsiniz. Terminalin çevresinde bulunan tarihi yerlerden ve otellerden geçen minibüsler bölgeye seyahat edenler için terminale ulaşımı son derece kolay hale getiriyor. 

Taksi 

Küçük bir ilçe olan Gölbaşı’nın merkezinde konakladığınızda otelinizden taksi isteyerek terminale birkaç dakikada erişebilirsiniz. İlçede trafik yoğunluğunun bulunmaması ve terminalin merkezi konumu sayesinde taksiyle buraya gelmek oldukça rahat. Gölbaşı Terminali’nin yakınlarında olanlar taksi çağırmadan yürüyerek de buraya erişebilirler. Ancak özellikle ağır valizlerle birlikte seyahat edenler için taksiler çok daha konforlu. 

Servis Aracı  

Gölbaşı Terminali’nin ilçe merkezinde bulunan konumu sayesinde buraya düzenli olarak servis seferleri gerçekleşmiyor. Ancak yine de dilerseniz otobüs firmanız ile görüşerek çevre mahallelere ve ilçelere servis olanakları konusunda bilgi alabilirsiniz. Grup halinde özel servis kiralamak ise Gölbaşı Terminali’ne yolculukta bir başka uygun seçenek.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less