Karakocan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karakocan Otogarı
place
Tepe, Terminal Cd., 23600 Karakoçan/Elazığ

Karakocan

Karakoçan Terminali Hakkında

Elazığ şehrine bağlı küçük bir ilçe olan Karakoçan ilçesi merkezine yürüyüş mesafesinde olan otobüs terminalinde hizmet veren yerel ve ulusal otobüs firmaları başta Elazığ, Bingöl, Erzincan ve Erzurum gibi komşu ilçeler olmak üzere ülkemizin pek çok şehrine, komşu ilçelere ve köylere de otobüs seferleri düzenliyor.

Oldukça küçük bir terminal olan Karakoçan Terminali’nde yolcukların rahat bir seyahat yapmaları için bazı olanaklar bulunuyor. Terminal içerisinde büfe, tuvaletler, mescitler ve yöresel ürünleri alabileceğiniz tezgahlar bulunuyor. Terminalde 24 saat taksi hizmeti ve Karakoçan’ın bütün köylerine minibüs de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Karakocan Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezine oldukça yakın olan otobüs terminaline yolcuların istediği saatte gidebilmeleri için birçok alternatif ulaşım aracı bulunuyor.

Dolmuşlar

Sabah 06:00’dan gece saat 24:00’a kadar hizmet veren Karakoçan dolmuşları ile hem ilçe merkezindeki her mahalleden hem de çevre ilçe ve köylerden terminale rahatça gidebilirsiniz. İlçe merkezinde her 30 dakikada bir; çevre ilçelerde ise her saat başı terminale dolmuş var.

Özel Halk Otobüsleri

Cengiz Topel Caddesi ve Yavuz Selim Caddesi gibi pek çok merkezi noktada durakları bulunan özel halk otobüsleriyle de gece saat 22:00’a kadar terminale ulaşım mümkün.

Taksi

Kığı Caddesi üzerinde hizmet veren (0538) 458 87 23 numaralı Karakoçan Taksi Durağı ve (0536) 561 77 54 numaralı Han Taksi ile de kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less