Elazığ Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Elazığ Otogarı
place
Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ
local_phone
+904242366415

Şehir Merkezinden Elazığ Otogarı'na Ulaşım

Elazığ Otogarı, şehir merkezinin biraz dışında bulunuyor. Arabayla 5 dakika, yürüyerek ise 15-20 dakikada ulaşabileceğiniz otogara yolcuların rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için belediye otobüsleri, ücretsiz yolcu servisleri, minibüsler ve taksiler hizmet veriyor.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Her 30 dakikada bir, yolculuk yapacağınız otobüs firmasının şehir merkezindeki ofisi önünde bulabileceğiniz ücretsiz yolcu servisleri, direkt olarak otogara gittiği için en hızlı ulaşım araçları arasında yer alıyor. Son otobüs seferine kadar bulabileceğiniz yolcu servislerini çok bavulunuz varsa da kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Elazığ Havalimanı, Elazığ Belediyesi, Kahve Meydanı ve Fırat Üniversitesi Hastanesi gibi önemli noktaların yanı sıra Yunus Emre Bulvarı, Ahmet Kabaklı Bulvarı, Zübeyde Hanım Caddesi ve Ahmet Yesevi Caddesi gibi pek çok hareketli bulvar ve caddede duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleriyle de kolayca otogara gitmeniz mümkün. Sabah saat 06:00 ile 22:00 arasında hizmet veren 1, 4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleri, şehrin pek çok merkezi yerinden geçerek yolcuların otogara ulaşımını sağlıyor.

Minibüsler

Harput Kalesi ve Elazığ Havalimanı gibi yoğun yerlerde de duraklarını bulabileceğiniz şehir içi minibüsler de belediye otobüsleri gibi gece saat 22:00’a kadar otogara ulaşım hizmeti veriyor. Şehrin her ana caddesi ve mahallesinde durakları olan minibüsler, ayrıca Maden, Keban ve Karakoçan gibi merkezi ilçe ve köylerden de otogara ulaşım için kullanılıyor.

Taksi

Belediye otobüsü ve minibüslerin çalışma saatlerinden sonra veya çok bavulunuz varsa kullanabileceğiniz taksilerle istediğiniz saatte 10 dakika içinde otogarda olabilirsiniz. Elazığ Caddesi üzerinde 7 gün 24 saat hizmet veren 0538 768 08 95 numaralı Dörtyol Taksi, Zübeyde Hanım Caddesi üzerine durağını bulabileceğiniz 0538 768 08 95 numaralı Vilayet Taksi ve Malatya Caddesi üzerinde hizmet veren 0530 892 33 23 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Emniyet Taksi, bulunduğunuz noktaya taksi çağırabileceğiniz bazı duraklar.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less