Son dakika hediye arayanlara: Enuygun Hediye Kart

nihanbayram

Yılın en aşk dolu zamanı geldi. Herkesi sevgilisine en güzel hediyeyi alma telaşı sardı. Tabii bazılarımız vakit bulamadı, bazılarımız en güzel hediyeyi ararken ne alacağına karar veremedi. Kimimiz de hediye işini son dakikaya bıraktı. Merak etme, sevgiline alabileceğin çok güzel bir hediye var: Enuygun Hediye Kart.

İstediğin kart tasarımı ve sevgiline özel mesajınla yollayacağın Enuygun Hediye Kart onu çok mutlu edecek emin olabilirsin. Dilediği hava yolunda dilediği zaman kullanabileceği uçak bileti fikrini kim sevmez ki?

hemengonder

İçindekiler

Bir türlü vakit bulamayanlara

Son zamanlarda işler çok yoğundu. Toplantıdan toplantıya koştun, bir sürü rapor hazırladın. Hediye işi hep aklındaydı ama almaya gidecek hiç vaktin olmadı. Tabii şimdi internet alışverişi için de geç kaldın. Bir de işin kötüsü, bugün de sabahtan akşama kadar yoğun bir programın var. Tamam senin için çok güzel önerim var: Enuygun Hediye Kart. Buraya tıklıyorsun, sevgilinin hoşuna gidecek kart tasarımını seçiyorsun. Tutarı seçerken cimrilik yapmamanı öneririm sonra sevgilinden trip yersin. Güzel bir mesajı da iliştirdin mi sıra ödemede. Sonra sevgilinin maili görüp seni aramasını beklemek en zevklisi.

Sevgililer günü

Uçak Bileti

Son dakikaya bırakanlara

Her yerde kalpli kalpli ilanlar, kampanyalar görsen de “Daha Sevgililer Günü’ne çok var, alırım bir şeyler ne olacak ya” diye düşündün hep. Ha bugün, ha yarın derken de Sevgililer Günü geldi çattı. Ne zaman geldi ya deyip şoka girdin çünkü hediye işini erteleye erteleye unuttun gitti. Ne olacak şimdi peki? Merak etme, tam şu an seni kurtaracak bir hediyeyle karşındayım. Hemen buradan, istediğin tasarımı seçip mesajını yazarak sevgiline gitmek istediği yere istediği zaman uçak bileti alabileceği Enuygun Hediye Kart’ı yolluyorsun.

Son dakika hediye

En güzel hediyeyi ararken hiçbir şey bulamayanlara

Sevgilin tabii ki en güzel hediyeye layık. Onu düşündüğünü gösteren, ihtiyaçlarını ve zevklerini bildiğini hissettiren, hiç beklemediği bir hediyeyle güzel bir sürpriz yapmak için güzel bir fikir aradın durdun ama istediğini bulamadın. Sevgililer Günü gelince de o kadar aramana rağmen hiçbir şey alamadın. Peki sevgiline istediği zaman, nereye isterse uçak bileti alabileceği bir hediye verebilirsin desem ne dersin? Evet Enuygun Hediye Kart ile sevgiline seyahat hediye edebilirsin. Hem de yeri ve zamanı onun seçebileceği bir tatil. İşte tam sevgiline layık bir hediye. Hadi o zaman tıkla.

Sevgili kalp


nihanbayram
Nihan Bayram
485 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar