Pegasus Havayolları Rusya’nın başkenti Moskova seferlerine başladı. Haftada 3 gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan karşılıklı olarak yapılan seferlerin biletleri 59,99 Euro’dan satışa sunuluyor.

İçindekiler

Uçuşlar haftada 3 gün karşılıklı

Pegasus Havayolları Rusya’da Omsk, Krasnodar ve Soçi’den sonra başkent Moskova seferlerine de başladı. Uçuşlar Salı, Perşembe ve Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 12:00’de Moskova Domodedova Havalimanı’ndan ise saat 16:50’de yapılıyor.

Vizesiz seyahat edebilirsiniz

Uçak Bileti

Vizesiz seyahat edebileceğiniz Moskova gerçekten de görülmeye değer güzellikte bir şehir. Özellikle ünlü Kızıl Meydan’da Kremlin Sarayı, Saint Basile Katedrali, Lenin Mozalesi gibi yerleri gezebilirsiniz. Ayrıca ünlü alışveriş merkezi GUM’da burada. Alışveriş yapmak ve yemek yemek için gidebileceğiniz en ünlü yerlerin başında Tverskaya Caddesi bulunuyor. Buradaki Bolsoy operasını da görmenizi tavsiye ederiz. Bu arada ünlü şaairimiz Nazım Hikmet’in mezarı da Moskova’da. Burası Türklerin en çok ziyaret ettiği yerlerin başında geliyor. Moskova’da metro ulaşımı çok yaygın. Ancak kiril alfabesinden dolayı gideceğiniz yerleri bulmakta zorlanabilirsiniz.

Moskova

Tarih kokan bu kente gitmek için açılışa özel 59,99 Euro’luk bilet fiyatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Uçak bileti sayfamızdan kolayca Moskova’ya bilet satın alabilirsiniz. Yeni uçuş noktası Moskova ile birlikte Pegasus’un uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kafkaslarda yer alan 30 ülkede toplam 73 noktaya, yurt dışı uçuş noktalarını ise 45’e çıkarttı.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN