Bayram ve yaz tatili için yola koyulacaksan, nasıl yolculuk yapacağına dair kara kara düşünmene gerek yok çünkü Enuygun'da uçak biletinin yanı sıra artık otobüs bileti de satın alabilirsin! 

İçindekiler

Yüzlerce otobüs firması var

Enuygun’un otobüs bileti sayfasını tıklayarak, Türkiye’nin tüm şehirleri için bilet satın alabilirsin. Yüzlerce otobüs firmasının dahil olduğu bu sistem ile biletini Enuygun güvencesiyle satın almanın ayrıcalıklarından da yararlanacaksın.

İstediğin koltuğu seç

Uzun bayram ve yaz tatili birleşince, yolculuğa çıkacaklar için alternatif ulaşım arayışları da başladı. Tek tek otobüs firmalarının sitelerine girerek bilet arayacağına, gel Enuygun’a ve tıpkı uçak biletinde olduğu gibi otobüs biletlerine de en ucuzundan en pahalısına doğru kolayca ve tek tuşla ulaş. Dilersen 2+1 ya da 2+2 gibi otobüs tipi seçerek biletini satın da alabilirsin. Üstelik istediğin koltuğu seçme hakkın da var. Koltuklarda kadın ve erkek yolcu seçenekleri de bulunuyor. 

Otobüs Bileti

Güvenle satın alın

Koltuğunu seçtikten sonra ödeme sayfasına yönleniyorsun. Satış aşamasında otobüsün hangi otogarlarda durup, yolcu alacağını da görebilirsin. Bilet satın alma işlemi dünyanın önde gelen güvenlik sertifika şirketi GlobalSign koruması altında ve tek kullanımlık şifreyle yapıldığı için de oldukça güvenli. Enuygun otobüs bileti çok yakında mobil uygulamada da yer alacak.

Otobüs bileti satın almak için tıklayabilirsin...


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN