Karadağ’da gezilecek 10 yer
Seyahat

Karadağ’da gezilecek 10 yer

Karadağ'ın en çarpıcı güzellikteki tarihi ve turistik noktalarını bulabileceğiniz bir liste hazırladık. Seyahat uzmanlarının hazırladığı bu detaylı liste ile Karadağ'ın zengin kültürel ve doğal miraslarını keşfe çıkın.
Assos’ta gezilecek yerler
Seyahat

Assos’ta gezilecek yerler

Antik çağdan günümüze uzanan tarihiyle, mavi bayraklı plajlarıyla ve Kaz Dağları’nın mis gibi havasıyla Kuzey Ege’nin eşsiz güzellikteki rotası Assos, yaz aylarında en çok tercih edilen bölgelerden biri. Assos dingin ve insana huzur veren koyları, taşlı sokakları ve büyüleyici mimarisi ile size eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Her köşesi görülmeye değer Assos’ta masmavi suların tadını çıkarabilir, tarihi köylerine giderek panaromik manzarayı sakızlı türk kahvesi eşliğinde veya enfes bir dondurma ile taçlandırabilirsiniz. Ve elbette Assos Antik Kenti’nin muhteşem tarihine hayranlık duyabilirsiniz.
En güzel yılbaşı pazarları
Seyahat

En güzel yılbaşı pazarları

2024 yılına girmemize sayılı günler kaldı. Yani bazı seyahat severler için yılın en seyahat edilesi dönemi geldi. Seyahat severlerin bir kısmı aralık ayında seyahat ederek gittikleri ülkede yılbaşı ruhunu tatmayı tercih ediyor.
Sırbistan’da gezilecek yerler
Seyahat

Sırbistan’da gezilecek yerler

Balkan coğrafyasının en güzel ülkelerinden biri olan Sırbistan kültürel zenginlikleri, yemyeşil doğası, Osmanlı izlerini sürebileceğiniz tarihi yapıları ve elbette rengarenk sokaklarıyla turistler için son derece cazip.