Babanıza en güzel hediye: Uçak bileti

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Babalar Günü yaklaşıyor. Hala ne hediye alayım diye düşünüyorsanız size bir önerimiz var. Babanıza tatile, memleketine ya da yazlığına gidebilmesi için uçak bileti satın alıp hediye edebilirsiniz.

Üstelik Temmuz ve Ağustos ayı biletlerini hala uygun fiyata bulma şansınız var. Babanızı bayram tatiline de gönderebilirsiniz. Sizin için belli tarih aralıklarında bilet araması yaptım. 1 Ağustos’ta Erzurum’a Anadolujet ile 81 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Sadece Erzurum değil örneğin Pegasus Havayolları’yla 1 Ağustos’ta Antalya’ya 59 TL’ye gidebilir, 14 Ağustos’ta ise 43 TL’ye dönüş bileti satın alabilirsiniz. Hatta yine aynı tarihlerde 1 Ağustos’ta Trabzon’a 61 TL’ye gidiş, 75 TL’ye dönüş bileti satın alabilirsiniz.

THY ile Eylül’de 1 TL’ye uçun

Eylül ayına daha da uygun fiyata bilet bulabilirsiniz. Eylül ayında 4 Eylül gidiş, 11 Eylül dönüş biletleri toplam her şey dahil 150 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Üstelik gidiş bileti 1 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Bodrum’a gidiş dönüş her şey dahil 83 TL’ye bilet

Yine Eylül ayında THY’nin kampanyalı başka destinasyonlara da promosyonlu bileti var. Bodrum’a 1 Eylül gidiş, 13 Eylül dönüş her şey dahil 83 TL’ye THY bileti satın alabilirsiniz. Özellikle Eylül ayında tatile gidecekseniz ya da şöyle memlekete veya güneye uçmayı planlıyorsanız bu kampanyalı fiyatları kaçırmayın. THY’nin kampanyasından faydalanmanız için biletinizi şimdiden almanız gerekiyor. Hem babanızı sevindirin hem de cebinizi. Uygun fiyata uçak bileti satın alarak harika bir Babalar Günü hediyesi yapabilirsiniz.

Not: Uçak biletleri çok değişken olduğu için yazı yazılırkan geçerli olan bilet fiyatları yükselmiş olabilir.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar