• Anasayfa
  • Bilgi
  • Artık ENCoinleri’ni otel ve otobüs bileti için kullanabilirsin!

Artık ENCoinleri’ni otel ve otobüs bileti için kullanabilirsin!

nihanbayram

Kredi ya da banka kartında biriken puanlarını ENCoin’e dönüştürüp uçak bileti alışverişlerinde kullanan seyahat severlere güzel bir haberim var. Artık ENCoin’lerini otobüs bileti alırken ve otel rezervasyonu yaparken de kullanabilirsin. Ayrıca uçak ve otobüs bileti iadelerini ENCüzdan’ına ENCoin olarak alıp hızla tekrar bilet alabilirsin. Artık ENCoinleri’ni otel ve otobüs bileti için kullanabilirsin!

Paranın hesabına yatmasını bekleme

Uçak ya da otobüs biletini iptal etmek zorunda kaldığında bilet ücretinin iadesi için bankanın iade prosedürü gereği beklemen gerekiyor. Ee durum böyle olunca iptal ettiğin biletin yerine alacağın yeni bileti almak için bekliyorsun. Ancak iadeni ENCoin olarak alıp bekleme süreni kısaltabilirsin.

Uçak Bileti

Uçak ya da otobüs biletini iade ederken ENCoin iadesi tercih edersen bilet bedeli değerinde ENCoin, ENCüzdan’ına yatıyor. Sen de bankanın iade prosedürlerini beklemekle zaman kaybetmiyorsun. İster uçak ister otobüs biletinin iadesi olsun, ENCoin’lerinle hemen yeni bir uçak ya da otobüs bileti alabiliyorsun ya da otel rezervasyonu yaptırabiliyorsun. Yani uçak biletinin iadesi olarak yüklenen ENCoin’leri otobüs bileti almak ya da otel rezervasyonu için otobüs biletinin iadesi olarak yüklenen ENCoin’lerini uçak bileti almak için ya da konaklayacağın oteli ayarlamak için kullanabilirsin.  


nihanbayram
Nihan Bayram
397 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN