Hayallerinizi ABank Bahar Kredisi kampanyasıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tüm vade ve tutarlarda %1,20 faiz oranıyla kredi kullanabileceğiniz ABank Bahar Kredisi kampanyası için artık şubeye gitmenize gerek yok. Örneğin aylık 870 TL’ye 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

İçindekiler

Kurye evinize gelsin

ABank dijital kredi platformu ile Abank’dan kredi kullanmak isteyenler için büyük kolaylık sağlıyor. Enuygun’dan yapacağınız kredi talebi sonrasında kredi cevabınızı anında öğreneceksiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa banka size kurye ile evrakları gönderecek. Randevu verdiğiniz tarihte kurye kapınıza kadar gelecek ve siz evrakları imzaladığınızda hesabınız açılacak. Böylece krediniz de hesabınıza yatmış olacak. Tüm vade ve tutarlar için %1,20 faiz oranıyla en avantajlı kampanyalardan biri olan ABank kredisinin örnek ödeme tutarlarına birlikte göz atalım.

ABank kredisine başvurmak için tıklayın...

Aylık 145 TL’ye 5.000 TL

Örneklemeleri 48 ay vadeli krediler üzerinden yapacağız, toplam geri ödemelere yaşa ve kredi tutarına göre değişiklik gösterdiği için sigorta primlerini dahil etmediğimizi hatırlatalım. 48 ay vadeli 5.000 TL kredinin aylık taksitleri 145 TL toplam geri ödeyeceğiniz tutar 6.985 TL. 10.000 TL kredinin aylık taksitleri 290 TL, toplam geri ödemesi ise 13.970 TL yapıyor.

Aylık 580 TL’ye 20.000 TL

Yine 48 ay vadeli 20.000 TL kredinin aylık taksitleri 580 TL, toplam geri ödemesi de 27.940 TL. ABank Bahar Kredisi kampanyasıyla kullanabileceğiniz en yüksek kredi tutarı olan 30.000 TL kredi için de aylık 870 TL taksit ödemesi var. Toplamda ise 41.910 TL geri ödeme yapmanız gerekir.

Siz de ABank’ın Bahar Kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız ‘Abank kredisine başvur’ linklerini tıklayın. Başvuruyu tamamlayabilmek için nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmalısınız. Krediniz onaylandığında kredinizin hesabınıza yatması için tek yapmanız gereken kuryenin getireceği belgeleri imzalamak.

ABank kredisine başvurmak için tıklayın...

 

 


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN