Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Konut alırken faiz değil ev fiyatlarındaki artışa dikkat!

Konut alırken faiz değil ev fiyatlarındaki artışa dikkat!

Konut kredisi kullanarak ev satın almak isteyenlerin en büyük derdi faiz oranlarıdır. Beklentiler de faizlerin hep düşmesine yöneliktir. Hatta uzun süre faiz oranları yüksek diye ev alımını erteleyenler bile olabiliyor. Uzun yıllardır konut kredisi ve emlak piyasasını takip eden biri olarak belirteyim ki, ev satın alırken en çok konutun fiyatına dikkat etmeniz gerekir.

Gece hayatı için en eğlenceli rotalar

Gece hayatı için en eğlenceli rotalar

Bir şehri özel ve görülmeye değer kılan şeylerin başında tarihi ve doğal güzellikleri, ünlü yapıları gelebilir. Ancak tatil için gidilen rotalar günümüzde sadece gündüzleri değil, geceleri de ziyaretçilerine sundukları eğlence alternatifleriyle anılıyor. Tatil planlarımızı yaparken gündüz deniz, havuz gibi aktiviteler önemliyken geceleri de eğlenmek için sunulan alternatifler öne çıkıyor. Eğlenceli gece hayatıyla ziyaretçileri kendisine çeken bu yerler hangileri?

ING'den Enuygun'a özel en avantajlı Temmuz kredisi

ING'den Enuygun'a özel en avantajlı Temmuz kredisi

Krediye ihtiyacınız var ve ‘Temmuz ayının en avantajlı kredisi hangisi’ diye merak mı ediyorsunuz. O zaman ING Bank’ın, Enuygun.com’a özel %1,08 faizli kredi kampanyasına hemen göz atın. Eğer 15.000 TL ile 100.000 TL arasında ihtiyaç kredisi çekmeyi planlıyorsanız bu kampanya kaçırılmayacak bir fırsat.Örneklemeleri 36 ay vade üzerinden yapacağım,kampanyada tüm vade ve tutarlar için faiz oranı %1,08.

Ayda 2.500 TL'ye 180.000 TL konut kredisi

Ayda 2.500 TL'ye 180.000 TL konut kredisi

Konut fiyatları yükselince haliyle kredi başvuru tutarları da artıyor. Artık özellikle büyükşehirlerde 200.000 TL’nin altında sıfır bina yani yeni binada ev bulmak neredeyse imkansız. O yüzden 200.000 TL ya da 250.000 TL dolaylarında ev satın almak isteyenlerin nasıl bir ödeme tablosuyla karşılaşacağına bakmak istedim.

Bodrum-Çeşme yeme içme tüyoları

Bodrum-Çeşme yeme içme tüyoları

Yazın en popüler tatil yerleri Bodrum, Çeşme ve Alaçatı’da malum deniz, güneş ve beach partiler popüler. Peki ya denizden acıkan karnınızı doyurmak için öneriler istiyor musunuz? Öncelikle şunu söyleyeyim plajlarda yeme içme çok pahalı, Hem de bir o kadar lezzetsiz. Yani 20 30 TL verdiğiniz hamburgerin köftesi kötü, ekmeği bayat çıkabiliyor. Mümkünse çok aç karnınıza plaja gitmeyin. Bir lahmacun ve ayrana 64 TL vermeden önce düşünün Güne iyi bir kahvaltı ederek başlayın.

Konutu alan mı kiralayan mı kazançlı

Konutu alan mı kiralayan mı kazançlı

‘Konut alan mı kiralayan mı daha kazançlıdır’ tartışmasıyla çok sık karşılaşırız. Tarafların kendilerine göre haklı sebepleri vardır. Bu yüzden bu tartışmayı taraf olmadan, hemen hemen aynı gelir grubuna sahip kişiler arasından örnekler vererek sürdürmek istiyorum. Okuyun kararı siz verin…

Yapı Kredi'den %0,99'dan başlayan Bayram Kredisi

Yapı Kredi'den %0,99'dan başlayan Bayram Kredisi

Bayram Kredisi kampanyalarından faydalanmak ve kredi kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi’den %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla Bayram Kredisi kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin dünya mirası yerleri ve eserleri

Türkiye'nin dünya mirası yerleri ve eserleri

Dünyanın en önemli ve korunmaya değer alanlarını seçen UNESCO ülkemizden bugüne kadar tam 15 yeri listeye dahil etti. İstanbul'dan Göreme Milli Parkı'na ve Nemrut Dağı'na uzanan listeye son giren yer ise İzmir sınırlarında bulunan Efes Antik Kenti. Türkiye'den listeye giren diğer yerleri keşfetmeye hazır mısınız?

Bayram tatili için gizli kalmış cennetler

Bayram tatili için gizli kalmış cennetler

Bayram tatili bu yıl hafta sonuna denk geldiği için kısa sürecek. Haliyle izin birleştirmeyenler de kısa süreli kaçamakların planını yapıyor. Birkaç günlüğüne hem yakın hem de daha önce gitmediğiniz yerlere gitmeye ne dersiniz? Üstelik önerilerim, İstanbul ve Ankara gibi şehirlere birkaç saat mesafede.

x