Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Finansbank'tan günde 20 TL'ye 17.500 TL kredi

Finansbank'tan günde 20 TL'ye 17.500 TL kredi

Günde 20 TL nereye harcamıyorum ki diyenlerdenseniz; 17.500 TL Finansbank ihtiyaç kredisini kolayca ödeyebilirsiniz. Niye böyle bir hesaplama yaptık? Pek çoğumuz kredi kullanmak istiyor ancak taksit ödemelerinden çekiniyoruz. Oysa günlük hesaplama yaparsak ve günlük ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini bilirsek, ihtiyacımızı karşılayacak kredinin ödemeleri için endişe etmemize gerek kalmayabilir.

2015'in en iyi 7 tatil rotası

2015'in en iyi 7 tatil rotası

Dünya üzerinde gezip görülecek çok sayıda tarihi ve doğal güzellik var. Yıl içinde çıktığınız birkaç günlük tatilde bırakın hepsini, önemli bir bölümünü bile görmek mümkün değil. Tam da bu zamanlarda en keyifli tatili yaşabileceğiniz yılın en iyi tatil destinasyonlarını sizin için seçtik.

Konut satışlarında net brüt karmaşasına son

Konut satışlarında net brüt karmaşasına son

Pek çok kişinin başına gelmiştir, evi satın alırken size belirtilen metrekare ile oturduğunuz alan arasında ciddi farklar oluşur. Öyle ki siz 130 metrekare bir ev satın aldığınızı zannedersiniz ve ona göre para ödersiniz ancak evin odalarını, mutfağını, banyosunu ölçtüğünüzde evin büyüklüğü 90 metrekare bile çıkmaz. Çünkü inşaat firmaları hem evi daha büyük göstermek hem de metrekare bazlı satış fiyatlarını yüksek tutmak için ortak alanları, asansör, garaj vs gibi alanları, evin metrekaresine eklerler. Brüt metrekareyle satış yaparlar. Evin net metrekaresiyle brüt metrekaresi arasında 30-40 metrekarelik farklar oluşur.

Dünyanın en iyi havalimanları

Dünyanın en iyi havalimanları

Dünyada her yıl milyonlarca insan bir yerden bir yere giderken uçaklarla yolculuk ediyor. Uçak yolculuğunun ilk ve son durağı havalimanları ise yolculara sunulan konfor ve kolaylıklarıyla birbirleriyle yarışıyor. En iyi uçuş deneyimi, yeme içme, alışveriş, eğlence alanları gibi farklı kategorilerde yarış halinde olan havalimanları arasında ipi göğüsleyenler hangileri dersiniz?

Mayıs’ta Lizbon’a gitmek için 5 neden

Mayıs’ta Lizbon’a gitmek için 5 neden

Portekiz’in renkli başkenti Lizbon, hangi mevsimde giderseniz gidin çok güzel ve görülmeye değer bir şehir. Ancak havaların ısınıp, insanı dışarı çıkmaya zorlayan bu günlerde ziyaretçilerine daha keyifli bir deneyim sunuyor. Gelin, İstanbul gibi 7 tepe üzerine kurulmuş bu çok yokuşlu şehri 5 maddede daha yakından tanıyalım.

ING'den 109 TL taksitle 9.000 TL kredi

ING'den 109 TL taksitle 9.000 TL kredi

ING Bank çok ilgi gören artan taksitli ihtiyaç kredisinde hem faiz oranını %0,99’a düşürdü hem de kredi tutarını 9.000 TL’ye çıkardı. Yeni kampanyada ilk yıl aylık 109 TL taksit ödeyerek 9.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Üstelik dileyenler ilk 7 gün içinde 12 ay taksitle, faizsiz, masrafsız 1.000 TL’de ek krediyi Taksitli Destek Hesap olarak kullanabilecekler. İhtiyaçlarınızı ilk yıl düşük taksitlerle ödeyebileceğiniz bu kredinin ayrıntılarına göz atmak ister misiniz?

Fiyatlar artmadan evinizi alın

Fiyatlar artmadan evinizi alın

Doların yükselişi durdurulamıyor, bu gidişle bu seviyelerin altına inmesi de zor gözüküyor. Dolar kurundaki bu artışın önümüzdeki aylarda inşaat maliyetlerine de yansıması bekleniyor. Bu durumda ev fiyatlarında artış kaçınılmaz olacak. Ev satın almayı düşünüyorsanız acele edin, beklerken satın almak istediğiniz evin fiyatında artışla karşılaşabilirsiniz.

Çocuklarla birlikte yapılabilecek aktivitiler

Çocuklarla birlikte yapılabilecek aktivitiler

23 Nisan ya da sonrasında o hafta sonunu çocuklarınıza ayırmaya ne dersiniz? Öyle kapalı oyun alanları ya da AVM’lerde dolaşmaktan söz etmiyorum. Çocuklarınızla birlikte heyecanlı aktiviteler yapabileceğiniz bir hafta sonu tatili için tüyolar vermek istiyorum. Üstelik meteorolojiden de iyi haber geldi. 23 Nisan sonrası Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri havalar ısınmaya başlıyor. Öyleyse çıkın dağlara, bayırlara… Güneşi ve temiz havayı içinize sindirebileceğiniz keyifli önerilere göz atıp planlar yapmaya başlayın.

Fenerbahçe Madrid'de peki ya siz!

Fenerbahçe Madrid'de peki ya siz!

Fenerbahçe Ülker basketbolda büyük bir başarı yakaladı ve Madrid’de düzenlenecek Final Four’a yani 4’lü finallere katılma hakkını kazandı. Üstelik müthiş bir başarı öyküsüyle. Son şampiyon Maccabi'yi 3-0 yenerek finale gitmek kolay değil. Bu muhteşem bir zafer ve her zaman böyle başarılar yakalanmıyor. Peki siz bu final serisinde takımınızın yanında olmak ister misiniz? O kadar da zor değil. Final Four için hala Madrid'e gitmek mümkün. Gidiş dönüş her şey dahil 600 TL’ye bilet buldum. Geceliği 60-70 TL’ye oteller de var. Eğer Fenerbahçeliyseniz ya da basketbol hayranı biriyseniz, daha ne bekliyorsunuz? Şimdi takımınızı destekleme zamanı.

x