Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Balkanlarda vizesiz tatil rotaları

Balkanlarda vizesiz tatil rotaları

Vize konusunda takıntılı bir milletiz. Aslında takıntı da değil, vize için büyük paralar harcıyoruz, strese giriyoruz. Bazen ünlü işadamları bile 1-2 haftalık vizeyle yetinmek zorunda kalıyor. Bu yüzden de yurtdışı tatiline çıkmak, bazı insanların gözünde büyüyor. Oysaki yanı başımızda vizesiz de tatil yapabileceğiniz yerler var. Balkanlarda deniz, göl ya da nehir kenarında tatil yapabileceğiniz rotaları keşfetmeye ne dersiniz?

ING'den Artan Taksitli Yaz Kredisi

ING'den Artan Taksitli Yaz Kredisi

ING Bank bayram öncesi artan taksitli yeni bir kredi kampanyası başlattı. 249 TL’den başlayan taksitli Yaz Kredisi ile güzel bir fırsat sundu. Üstelik bu kampanyada kredi tutarı 15.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kredi başvurunuz onaylanırsa kredi notunuz ne olursa olsun kredinizi aşağıdaki ödemelerle kullanabiliyorsunuz.

Yatırım amaçlı alınacak evde aranacak 8 özellik

Yatırım amaçlı alınacak evde aranacak 8 özellik

Oturmak için olduğu kadar yatırım için de ev satın alan ya da almak isteyenler var. Oturmak için almakla yatırım için almak arasında ise bazı farklılıklar olabiliyor. Oturmak için satın alan kişiler o evde aynı zamanda yaşayacakları için peyzaj açısı, katı, evin büyüklüğü gibi unsurları önemseyebilir ancak evi yatırım amaçlı yani kiraya vermek için alıyorsanız bu özellikler o kadar önemli olmayabilir. Eğer yatırım amaçlı ev satın almayı planlıyorsanız aşağıdaki kriterlere göz atmayı ihmal etmeyin…

Adnan Menderes Havalimanı'na girişler artık daha kolay

Adnan Menderes Havalimanı'na girişler artık daha kolay

Bir yere uçakla seyahat edeceksiniz. Bavulunuzu hazırladınız, aceleyle yola çıktınız. Yolda biraz da trafik varsa, uçağa yetişmek tam bir maceraya dönüşebilir. Havalimanına kadar zar zor ulaştıktan sonra hızlıca uçağa geçmeyi planlarken o da ne... Güvenlik kontrolünde uzuun bir kuyruk sizi bekliyor.

Garanti'den %0,99'dan başlayan faizlerle Bayram Kredisi

Garanti'den %0,99'dan başlayan faizlerle Bayram Kredisi

Bayram kredisi kampanyalarına Garanti Bankası da katıldı. Garanti Bankası Bayram Kredisi kampanyası, %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla 36 ay vade ve 100.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Kampanyanın detaylarına birlikte bakıp avantajlı tutarlara göz atabiliriz.

Ayda 3.500 TL'ye 250.000 TL konut kredisi

Ayda 3.500 TL'ye 250.000 TL konut kredisi

Ev fiyatları artıyor “100.000 TL ya da 150.000 TL’ye ev nerede” diye soran çok olunca konut kredisi tutarında değişikliğe gittim ve tutarı yükselttim. Yani 250.000 TL kredi çekerek bir miktar da peşinatla 300.000 TL’nin üzerinde ev satın alacakların, nasıl bir kredi ödemesi yapacağını merak ettim. Enuygun.com arama ekranında da göreceğiniz üzere, ayda 3.500 TL taksit ödeyerek, 250.000 TL konut kredisi alabiliyorsunuz.

Yurt dışında eğitim için en iyi 7 yer

Yurt dışında eğitim için en iyi 7 yer

Derler ki hem yabancı bir dili öğrenmek hem de dünyanın farklı yerlerini görmek için en iyi yol bir süre yurt dışında yaşamak ve eğitim almaktır. İyi ama nasıl? İster üniversite ister yabancı dil öğrenmek için olsun yurt dışında eğitimin ilk ve en önemli adımı ülke seçimi. Nereye gitmek daha kolay, hangisi daha ucuz veya tam da aradığınız özelliklere sahip? Gelin, Avrupa’dan Amerika’ya yurt dışında eğitim almak için en iyi rotalara birlikte bakalım.

Mavi yolculuğun 7 harika rotası

Mavi yolculuğun 7 harika rotası

Yaz demek deniz, güneş ve tatil demek. Bu yaz tüm bunlara bir de tekne eklemeye ne dersiniz? Bugüne kadar hep başkalarından dinlediğiniz o unutulmaz mavi yolculuklardan birine çıkmaya hazırsanız planlarınızı yapmadan önce Türkiye’den ve dünyadan mavi yolculuğun en iyi rotalarına mutlaka göz atın.

İş Bankası'ndan Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası'ndan Geleneksel Bayram Kredisi

Bayram öncesi nakde ihtiyacı olanlar, yazın güzel bir tatil planı kuranlar tüm ihtiyaçlarınızı İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi’yle karşılayabilirsiniz. İş Bankası, %1,23 faizle 36 ay vade ve 50.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Üstelik kamu çalışanıysanız veya maaşınızı İş Bankası aracılığı ile alıyorsanız %1,15 özel oranlı Geleneksel Bayram Kredisi’nden de faydalanabilirsiniz. Artık gelenekselleşen bu kampanyanın ödeme planlarına birlikte bakalım.

x