Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Yazın gidilebilecek 8 harika rota

Yazın gidilebilecek 8 harika rota

Dünyada gezip görülecek binlerce farklı şehir, milyonlarca güzellik var. Bu yaz gerçekten unutulmaz bir tatil yaşamak istiyorsanız, bu liste tam size göre. Bakın bakalım bu yaz mutlaka görmeniz gereken yerler nereler?

Ayda 1.100 TL'ye 80.000 TL konut kredisi

Ayda 1.100 TL'ye 80.000 TL konut kredisi

Bu başlığı neden seçtim? “Ayda 1.100 TL dolaylarında konut kredisini rahat rahat ödeyebilirim zaten 700 TL kira veriyorum” diyen pek çok kişi tanıyorum. Gerçekten de konut kredisi ödemeleri uzun vadeye yayılabildiği için bütçenizi o kadar da sarsmayabiliyor. Üstelik borcun bitiminde ev sahibi olmak gibi bir kazanç da var. Mayıs ayının kredilerini karşılaştırdım ve örneğin Garanti Bankası %2 peşin komisyonlu konut kredisini kullanarak ayda 1.100 TL taksitle 80.000 TL konut kredisi kullanılabileceğini hesapladım. Bir miktar peşinatınız varsa 130.000 TL ya da 150.000 TL’ye ev satın alabilirsiniz.

Mayıs ayına özel cazip krediler

Mayıs ayına özel cazip krediler

Bankalar bahar kampanyalarından birbirlerinden farklı kampanya stratejileri izlediler. Kimi banka belirli tutarlarda faiz oranını düşürürken, bazısı vadeye göre faizde değişiklik yaptı, bazı bankalar masrafsız kredi bazı bankalar ise artan taksitli kredi fırsatları sundu. Mayıs ayında kredi kullanmayı düşünüyorsanız sizin için en uygun fırsatları inceledik.

ENUYGUN'dan uçak biletini alanlar Burger King'de kazançlı çıkıyor!

ENUYGUN'dan uçak biletini alanlar Burger King'de kazançlı çıkıyor!

Uçak biletini ENUYGUN'dan alanlar Türkiye'deki havalimanı Burger King'lerde indirimli menülerle doyuyor. Siz de hemen biletinizi alarak 15 Temmuz'a kadar geçerli bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en ucuz tatil cennetleri 2015

Türkiye’nin en ucuz tatil cennetleri 2015

Her köşesi doğal ve tarihi güzelliklerle dolu ülkemizde fazla para harcamadan da unutulmaz bir tatil yapabilir, tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Üstelik ekonomi yapacağım diye güzel bir deniz veya eğlenceli bir gece hayatı gibi tatilin olmazsa olmazlarından ödün vermenize de gerek yok. Bakalım hem ucuz hem de unutulmaz bir tatil için nerelere gidebilir, neler yapabilirsiniz?

İstanbul şimdi Bari ve San Francisco’ya daha da yakın

İstanbul şimdi Bari ve San Francisco’ya daha da yakın

Dünyanın dört bir yanında uçuş ağını hızla geliştiren Türk Hava Yolları şimdi İstanbul’dan San Francisco ve Bari’ye direkt uçuyor. THY, yeni açılan hatlarla gitgide genişleyen uçuş ağına İtalya’nın en önemli ulaşım noktalarından Bari’yi ve dünyanın en büyük teknoloji merkezlerinden San Francisco’yu da ekledi.

Garanti'den %0,65'ten başlayan konut kredisi fırsatları

Garanti'den %0,65'ten başlayan konut kredisi fırsatları

Ev fiyatlarının sürekli arttığı günümüzde konut kredisi faiz oranları gerçekten de uygun koşullarda ödeme seçeneği sunuyor. Ufak tefek oynamalar olsa da son 2 yıldır 120 ay vadeli 100.000 TL kredi için 1.340-1.450 TL aralığında taksitleri olan kredi fırsatları yazdım. Bugün de Garanti Bankası konut kredisi seçeneklerine baktım ve %0,65’ten başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi seçeneklerinin hala çok avantajlı olduğunu gördüm.

İş Bankası'ndan günde 6 TL'ye 5.000 TL

İş Bankası'ndan günde 6 TL'ye 5.000 TL

Nakde ihtiyacı olmayan var mı? Bazılarımız şöyle bir kaç bin TL bazılarımız ise 10.000 TL veya 20.000 TL olsa da bir rahatlasam demiyor muyuz? Tüm nakit ihtiyaçlarınız için gelin, İş Bankası’nın Mayıs ayı kredi kampanyasına birlikte göz atalım. İş Bankası 36 ay vade de 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Örneğin günlük 6 TL, ayda 180 TL ödeyerek 36 ay vadeli 5.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kampanyada en çok başvuru alan tutarlar üzerinden ödeme planlarına bakalım.

Ordu ve Giresun uçmaya hazırlanıyor

Ordu ve Giresun uçmaya hazırlanıyor

Uzun zamandır beklenen Ordu Giresun Havaalanı’na uçuşlar 22 Mayıs'ta başlıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin deniz üzerine inşa edilen ilk havaalanı bu iki şehri Türkiye’ye ve dünyaya bağlayacak.

x