Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
%1,19'dan başlayan faizlerle Enuygun'a özel Denizbank ihtiyaç kredisi

%1,19'dan başlayan faizlerle Enuygun'a özel Denizbank ihtiyaç kredisi

Krediye ihtiyacınız var ve faiz oranı olabildiğince düşük olsun diyorsanız, Denizbank’ın %1,19’dan başlayan oranlarla Enuygun’a özel kredi kampanyasından faydalanmak isteyebilirsiniz. Özellikle kısa vadede tüm bankalar içinde en cazip kredi kampanyası bu. Şu sıralar kredi kullanmayı düşünüyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın. %1,19 faizle 12 ay vadeli 5.000 TL kredinin aylık taksitleri 456 TL ve toplam geri ödemesi de 5.501 TL. Gerek taksit, gerekse de toplam ödeme tutarı, tüm bankalar içerisinde en avantajlısı. İsterseniz diğer tutarların da ödeme planlarına bir göz atalım.

Konutta 500 TL fazla taksite 40.000 TL daha az faiz

Konutta 500 TL fazla taksite 40.000 TL daha az faiz

Konut kredisinde faiz oranları arttı. Faizlerdeki bu artış haliyle kısa vadeli kredi kullanımını daha cazip hale getirdi. 120 ay vadeli kredi çeken ile 60 ay ya da 72 ay gibi daha kısa vadeli kredi kullananların toplam ödeyecekleri ücretler arasında daha büyük farklar oluştu. Nasıl mı?

Hafta sonu için A'dan Z'ye İstanbul turu (1)

Hafta sonu için A'dan Z'ye İstanbul turu (1)

Hafta sonu öğle saatlerine kadar İstanbul öyle sakin, öyle mahmurdur ki rahat rahat gezip keyfini sürebilirsin. Üniversite yıllarında fotoğraf kulübündeyken hafta sonları İstanbul'un inanılmaz fotoğraflarını çekerdik. İstanbul'da yaşıyor olabilirsiniz ya da başka şehirde. Düşündüm ki biraz hızlı bir tempoyla ve hafta sonu, tabi ki erken kalkmak şartıyla çok keyifli bir İstanbul turu yapabilirsiniz. Ama burada iki günlük tur yaptım. Daha ayrıntılı tur için yazımın devamı gelecek.

7 bölgede 7 lezzet rotası

7 bölgede 7 lezzet rotası

Türkiye'nin dört bir yanında muhteşem doğal güzellikler ve görülmeye değer harika yerler var. Tabii ülkemizin mucizeleri bunlarla sınırlı değil. Her bölgede yeni yerler görüp keşfederken tadına bakabileceğiniz dayanılmaz lezzetler de var. Gelin, Akdeniz'den Güneydoğu Anadolu'ya lezzetli bir yolculuğa çıkalım.

İş Bankası'ndan ayda 369 TL'ye 10.000 TL kredi

İş Bankası'ndan ayda 369 TL'ye 10.000 TL kredi

Kredi arayışındaysanız ya da nakit sıkışıklığınız varsa, İş Bankası bu ayın en düşük maliyetli kredi kampanyalarından birini sunuyor. İş Bankası'ndan 36 ay vadeli ve 50.000 TL'ye kadar krediyi %1,35 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Örneğin aylık 369 TL taksitle 36 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Ya da aylık 184 TL taksitle 36 ay vadeli 5.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Bütçenize uygun konut seçimi

Bütçenize uygun konut seçimi

Pek çok kişi büyük, görkemli ya da lüks konut satın almak ister ancak gelir gider dengesi buna izin vermez. Bankalar da gelir gider dengesine göre kullanabileceğiniz konut kredisi tutarını belirler. Gelirinizin belgelenebilir olmasını ister. İster kredili, ister kredisiz, bütçenize uygun konut seçimi, ev satın alırken en önemli kriteriniz olmalı. Büyük ve daha lüks konut satın almak sizin ödeme gücünüzü zorlayabilir. Ev satın alırken bankalar ödeme planında hangi kriterlere bakar? Eş, anne baba gibi hane halkı geliri katılabilir mi?

Tatil dönüşü sendromunu yenmenin yolları

Tatil dönüşü sendromunu yenmenin yolları

Tatil gibisi yok peki ya dönüşü... Kalbin, aklın hep tatilde kalır ama işe, eve ya da okula dönmek zorundasın. Hala tatil sendromundan kurtulamadıysan 'Bu yaz bitti tüh kış geldi' diye hayıflanıyorsan, üzerindeki yükü hafifletmek için bazı önerilerim var.

Hamburg'da mutlaka görmeniz gereken 7 yer

Hamburg'da mutlaka görmeniz gereken 7 yer

Tarihi sokakaları, etkileyici, dev binaları ve geniş meydanlarıyla Almanya'nın en güzel kentlerinden birisi olan Hamburg, sakin yapısıyla dinlenip huzur bulmak için de ideal bir yer. Peki, bu şehirde nereleri mutlaka görmeli, ne yapmalı, nasıl gezmeli?

ING'den 20.000 TL'ye kadar kredini şimdi al, Ocak 2016'da öde

ING'den 20.000 TL'ye kadar kredini şimdi al, Ocak 2016'da öde

Kredinizi şimdi alıp taksit ödemelerine 2016 yılında başlayacağınız bir kampanya olsun ister miydiniz? ING Bank krediye ihtiyacı olup ödemesini önümüzdeki yılbaşından sonra yapabileceğiniz ertelemeli bir kredi kampanyası çıkardı. Buna göre 4.000 TL'den 20.000 TL'ye kadar sadece 36 ay vadeli %1,34 faizle ihtiyaç kredisi kullanıp, ödemelere 2016 Ocak ayında başlayabilirsiniz. Kampanyanın ödeme planları ise şöyle:

x