Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Türkiye'nin en güzel antik koyları

Türkiye'nin en güzel antik koyları

Ülkemizin kıyıları altın sarısı kumsalları ve masmavi koylarıyla cennetten bir köşe gibi Ancak bazıları var ki bu güzelliği yanı sıra antik çağlara dayanan zengin bir tarihi mirasa da sahip. Hem yüzüp denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz hem de tarihin izini sürebileceğiniz bu eşsiz yerlere doğru yolculuğa hazır mısınız?

Denizbank'tan günde 9 TL'ye 7.500 TL kredi

Denizbank'tan günde 9 TL'ye 7.500 TL kredi

Kredi faiz oranları yükselmeye devam ediyor, bende kredi kullanacaklar için daha düşük maliyetli kredi kampanyalarından örnekler vermeye devam edeceğim. Eğer şu sıralar uygun koşullu bir kredi kullanmayı düşünüyorsanız, Denizbank'ın Yaz Kredisi kampanyasını kaçırmayın. Denizbank’ın bu kampanyası Enuygun’a özel bir kampanya ve sadece Enuygun üzerinden yapılan başvurularda geçerli. Bu kampanyada günlük 9 TL'ye 7.500 TL kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeli bu kampayanın aylık taksitleri %1,29 faiz oranıyla 273 TL ve toplam geri ödemesi de 9.876 TL yapıyor.

En çok İstanbul'daki ev ile dolar kazandırdı

En çok İstanbul'daki ev ile dolar kazandırdı

Geçtiğimiz hafta Merkez Bankası yıllık bazda konut fiyat endeksini açıkladı. Buna göre ülke genelinde ev fiyatları yıllık %18,96 oranında artarken, İstanbul yıllık %27,57'lik fiyat artışıyla dikkat çekti. İstanbul'daki bu %30'a yakın artışı görünce hemen dolar kurlarını incelemeye başladım. Geçtiğimiz Haziran ayından bu yana dolarda yaklaşık %37'lik bir artış var. Onun dışında borsa, altın, mevduat gibi diğer yatırım araçlarında ise bu kadar çok artış yok.

Yaz sıcağında serinletecek 10 yer

Yaz sıcağında serinletecek 10 yer

Deniz ve güneş keyfi için alternatifi bol seyahat yazıları yazıyoruz. Peki ya yaz sıcaklarından hoşlanmayanlar? Sıcakları serin yerlerde bol oksijen eşliğinde geçirmek isteyenler. Sizleri de unutmadık ve yaz sıcağında serinletecek 10 yer önerisi hazırladık.

Şimdi çok uyguna ev bulma zamanı

Şimdi çok uyguna ev bulma zamanı

Konut kredisinde de faizlerin arttığı şu günlerde ev almak isteyenler çekinmeye başladı. Ancak unutmayın, faiz oranları artsa da, ekonomik çalkantılarda her zaman uygun fiyatlı ev çıkma olasılığı da artar. O yüzden eğer ev satın alacaksanız şimdiden ev aramaya başlayın. Önemli olan evi bulmak, daha yüksek faizli kredi kullansanız bile, kredinizi dilediğiniz zaman yeniden yapılandırabilirsiniz.

ING'den Enuygun'a özel %1,18 düşük faizli kredi

ING'den Enuygun'a özel %1,18 düşük faizli kredi

Geçtiğimiz haftayı dolar ve faiz oranlarındaki hızlı yükselişle geçirdik. Bankaların neredeyse tamamı kredi faiz oranlarını arttırdı. Hatta 36 ay vadede %1,40’ın üzerinde faiz uygulamaya başlayan bankalar var. ING Bank'ın Enuygun'a özel kampanyası ise faiz artışının en az yansıdığı kampanyalardan biri oldu. Bu kampanya %1,08’den başlayan faiz oranıyla en avantajlı kredi oldu. ING Bank’tan yalnızca Enuygun.com üzerinden yapacağınız başvurularda geçerli olmak üzere, 12 ayda %1,08; 12-36 ay arası vadede ise %1,18 faizli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için başvurunuzu mutlaka Enuygun.com üzerinde yapmanız gerekiyor.

SunExpress İzmir ve Antalya'yı Avrupa'ya uçuruyor

SunExpress İzmir ve Antalya'yı Avrupa'ya uçuruyor

Uçuş ağını sürekli geliştiren ve hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok noktaya uçan SunExpress, İzmir ve Antalya'dan düzenlediği uçuşlarla bu iki şehri Avrupa'ya ve dünyaya direkt bağlıyor. SunExpress yolcuları İzmir ve Antalya'dan Avrupa'nın birçok noktasına aktarma gerekmeksizin doğrudan uçabiliyor.

Yapı Kredi’den günde 6 TL’ye 5.000 TL

Yapı Kredi’den günde 6 TL’ye 5.000 TL

Yaz aylarında pek çoğumuz günde 5-6 TL harcayıp limonata, dondurma alıyoruz ve “oh iyi geldi” diyoruz. Peki, aynı parayı harcayarak bütçenizi rahatlatmak ister misiniz? Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisi kampanyasıyla günde 6 TL’ye 36 ay vadeli 5.000 TL kredi alabilirsiniz. Günlük değil, aylık ödemenizi merak ediyorsanız da aylık taksitler 183 TL ve kredinin 25 TL tahsis ücretiyle beraber toplam geri ödemesi de sigorta primleri hariç 6.623 TL tutuyor. Yapı Kredi, 10.000 TL’ye kadar olan kredilerde tüm vade ve tutarlarda faiz oranını %1,32 olarak belirlemiş, 10.000 TL kredinin ise tüm vadelerde faiz oranı %1,29.

Pasaportsuz gidilebilecek ülkeler ve şehirler

Pasaportsuz gidilebilecek ülkeler ve şehirler

Siz de vize almak büyük bir zaman ve para kaybı diye düşünenlerden misiniz? Peki ya pasaport? Bütün bir yıl boyunca birkaç gün geçireceğiniz tatil için bu defa pasaport bile almak veya süresini uzatmak istemiyorsanız, hem Türkiye'ye yakın hem de sadece nüfus cüzdanınızla seyahat edebileceğiniz yerleri keşfetmeye ne dersiniz?

x