Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Yatırım amaçlı alınacak evde aranacak 8 özellik

Yatırım amaçlı alınacak evde aranacak 8 özellik

Oturmak için olduğu kadar yatırım için de ev satın alan ya da almak isteyenler var. Oturmak için almakla yatırım için almak arasında ise bazı farklılıklar olabiliyor. Oturmak için satın alan kişiler o evde aynı zamanda yaşayacakları için peyzaj açısı, katı, evin büyüklüğü gibi unsurları önemseyebilir ancak evi yatırım amaçlı yani kiraya vermek için alıyorsanız bu özellikler o kadar önemli olmayabilir. Eğer yatırım amaçlı ev satın almayı planlıyorsanız aşağıdaki kriterlere göz atmayı ihmal etmeyin…

Garanti'den %0,99'dan başlayan faizlerle Bayram Kredisi

Garanti'den %0,99'dan başlayan faizlerle Bayram Kredisi

Bayram kredisi kampanyalarına Garanti Bankası da katıldı. Garanti Bankası Bayram Kredisi kampanyası, %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla 36 ay vade ve 100.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Kampanyanın detaylarına birlikte bakıp avantajlı tutarlara göz atabiliriz.

Ayda 3.500 TL'ye 250.000 TL konut kredisi

Ayda 3.500 TL'ye 250.000 TL konut kredisi

Ev fiyatları artıyor “100.000 TL ya da 150.000 TL’ye ev nerede” diye soran çok olunca konut kredisi tutarında değişikliğe gittim ve tutarı yükselttim. Yani 250.000 TL kredi çekerek bir miktar da peşinatla 300.000 TL’nin üzerinde ev satın alacakların, nasıl bir kredi ödemesi yapacağını merak ettim. Enuygun.com arama ekranında da göreceğiniz üzere, ayda 3.500 TL taksit ödeyerek, 250.000 TL konut kredisi alabiliyorsunuz.

Yurt dışında eğitim için en iyi 7 yer

Yurt dışında eğitim için en iyi 7 yer

Derler ki hem yabancı bir dili öğrenmek hem de dünyanın farklı yerlerini görmek için en iyi yol bir süre yurt dışında yaşamak ve eğitim almaktır. İyi ama nasıl? İster üniversite ister yabancı dil öğrenmek için olsun yurt dışında eğitimin ilk ve en önemli adımı ülke seçimi. Nereye gitmek daha kolay, hangisi daha ucuz veya tam da aradığınız özelliklere sahip? Gelin, Avrupa’dan Amerika’ya yurt dışında eğitim almak için en iyi rotalara birlikte bakalım.

Mavi yolculuğun 7 harika rotası

Mavi yolculuğun 7 harika rotası

Yaz demek deniz, güneş ve tatil demek. Bu yaz tüm bunlara bir de tekne eklemeye ne dersiniz? Bugüne kadar hep başkalarından dinlediğiniz o unutulmaz mavi yolculuklardan birine çıkmaya hazırsanız planlarınızı yapmadan önce Türkiye’den ve dünyadan mavi yolculuğun en iyi rotalarına mutlaka göz atın.

İş Bankası'ndan Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası'ndan Geleneksel Bayram Kredisi

Bayram öncesi nakde ihtiyacı olanlar, yazın güzel bir tatil planı kuranlar tüm ihtiyaçlarınızı İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi’yle karşılayabilirsiniz. İş Bankası, %1,23 faizle 36 ay vade ve 50.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Üstelik kamu çalışanıysanız veya maaşınızı İş Bankası aracılığı ile alıyorsanız %1,15 özel oranlı Geleneksel Bayram Kredisi’nden de faydalanabilirsiniz. Artık gelenekselleşen bu kampanyanın ödeme planlarına birlikte bakalım.

Kredi notunu yükseltmenin 8 yolu

Kredi notunu yükseltmenin 8 yolu

İhtiyaç ve konut kredisi kullanmak isteyen pek çok kişi kredi notunun düşük olması sebebiyle kredi kullanamıyor. Enuygun.com’a da konuyla ilgili çok yorum ve soru geliyor. Bazen farkında olmadan yaptığımız ufak tefek gecikmeler ya da dikkatsizlikler, kredi notumuzu olumsuz etkileyebiliyor. Herhangi bir sebeple nakde ihtiyacımız olduğunda, kredi talebiniz, notunuzun düşüklüğü sebebiyle onaylanmayabilir. ‘Yarın öbür gün krediye ihtiyacım olabilir’ diyerek dikkatli hareket ederek, kredi notunuzu da yüksek tutabilirsiniz. İşte kredi notunuzu yükseltmenin 8 yolu…

Kısa tatil rotası: Safranbolu-Amasra

Kısa tatil rotası: Safranbolu-Amasra

Ramazan ayı gelmeden, henüz yollar ve oteller kalabalıklaşmadan birkaç günlük kaçamak yapmak isteyenler; Safranbolu-Amasra balığıyla, lokumuyla ve dillere destan salatasıyla sizleri bekliyor. Üstelik konaklar, tarihi eserler ve muhteşem manzarasıyla…

Yapı Kredi'den günde 12 TL'ye 10.000 TL

Yapı Kredi'den günde 12 TL'ye 10.000 TL

Nakde mi ihtiyacınız var? Günde 12 TL kadar bir harcamanızı kısabiliyorsanız, 10.000 TL kredi de kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Yapı Kredi Bankası 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisinde aylık taksitler %1,20 faiz oranıyla 357 TL. Toplam geri ödemesi tahsis ücreti ile beraber sigorta primleri hariç 12.935 TL tutuyor.

x