Apiay Uçak Bileti Ara

Apiay Hakkında

Apiay; Kolombiya’nın Meta Bölges’nde Villavicencio şehrine bağlı küçük bir kent. Apiay’ı uzak mesafelere Captain Luis F. Gomez Nino Uçak Pisti bağlıyor. Şehiriçi ulaşımda ise otobüsler kullanılıyor. Bisiklet ve motosiklet halk arasında oldukça yaygın kullanılan ulaşım araçları.

Apiay’da nemli ve ılık tropikal iklim görülüyor. Sıcaklık yıl boyu ortalama 28-30 derece civarında ölçülüyor. Nisan ayından kasım sonuna kadar çok yoğun yağışlar ve fırtınalar görülebiliyor. Kenti ziyaret etmek için en uygun dönem ocak ve şubat ayları olarak kabul ediliyor.

Yeşil bir kent olan Apiay’da çok fazla konaklama merkezi, restoranlar, kafeler ve barlar bulunuyor. Bağlı olduğu Villavicencio şehrine sadece 12 km mesafede olduğundan gezmek veya eğlenmek için bu bölgeye de ulaşılabilir. Kahve üretimi de yapılan şehirde yerel Kolombiya kahvelerini mutlaka denemeli ve almalısınız. Bu bölge ekoturizm severler için de tercih edilen bir yer.

Havalimanından Apiay Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Apiay uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Apiay varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Apiay uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Apiay uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Apiay uçuşları Apiay Havalimanı'na düzenleniyor.

Apiay yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Apiay 6 saat 40 dakika, Ankara-Apiay 7 saat, Antalya-Apiay 7 saat, Bodrum-Apiay 7 saat 20 dakika, Gaziantep-Apiay 6 saat 30 dakika, İstanbul-Apiay 7 saat 30 dakika, İzmir-Apiay 7 saat 30 dakika, Trabzon-Apiay 6 saat 30 dakika sürüyor.

Apiay Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
27ºC
30ºC
Per
Cum
27ºC
30ºC
Cum
Cmt
27ºC
30ºC
Cmt
Paz
26ºC
29ºC
Paz
Pzt
26ºC
30ºC
Pzt
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle
Apiay Hakkında Daha Fazla
Apiay Alternatif Ulaşım
Para birimi
x