Yozgat Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Yozgat Otogarı
place
Karatepe Mah. Fuar Cd. No:78 66100 Merkez/Yozgat
local_phone
+903542125808

Yozgat

Yozgat Otogarı, Yozgat’ta bulunan şehirler arası bir otobüs terminali. Şehrin ulaşım konusunda en önemli noktalarından olan Yozgat Otogarı oldukça modern bir tesis. Bu yönüyle otogar, bölge halkının kaliteli hizmet almasına imkân sağlıyor. Yozgat Belediyesi tarafından işletilen tesis yolcu odaklı yapısıyla dikkatleri çekiyor. 

Yozgat, şehirler arası yolcu potansiyeli oldukça yüksek şehirlerden bir tanesi. Şehirler arası yolculukta önemli bir merkez olan Yozgat Otogarı sadece Yozgat halkına değil çevre bölgelerden gelen yolculara da hizmet veriyor. Bu nedenle otogar, yılın çok büyük kısmında yoğunluğun olduğu bir yer.

Yozgat Otogarı’nda yolcuların otobüsleri beklemesi için tasarlanan bekleme salonunun yanı sıra kafe, büfe ve restoran gibi alanlar da bulunuyor. Yolcular burada WC ve mescit gibi imkânlara kolayca ulaşabiliyor. Otogarın modern bir şekilde yapılandırılması sayesinde yolcuların peronlarda bekleyerek binecekleri otobüsü bulmaları oldukça kolay. Böylelikle otogarın en yoğun olduğu anlarda dahi hizmet aksamıyor. 

Yerel ve ulusal otobüs firmalarının hizmet verdiği Yozgat Otogarı’nda günün her saati sefer bulmak mümkün. Bu nedenle de otogar daima canlı bir merkez özelliği taşıyor. Üstelik konumu sayesinde işlek bir noktada bulunması otogara ulaşımı da kolaylaştırıyor.

Şehir Merkezinden Yozgat Otogarı'na Ulaşım

Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan şehirlerinden Yozgat’ta hizmet veren otobüs terminaline kent merkezinden minibüslerle kolaylıkla erişilebiliyor. Ayrıca firmalara ait servis araçlarından faydalanabilir veya taksi gibi daha pratik seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Minibüs 

Yozgat’ın çeşitli noktalarından geçen minibüslere bindiğinizde ortalama 20 dakika içinde terminal binasının önüne kadar gelebilirsiniz. Şehirde yıl boyunca hizmet veren minibüsler, hem sefer sıklığı hem de nakit ödeme olanağı sayesinde pek çok yolcu tarafından tercih ediliyor. Üstelik bu araçların seferleri sabah erken saatlerden başlayarak neredeyse gece yarısına dek devam ediyor.

Servis Aracı 

Şehre hizmet veren firmaların servisleri ise herhangi bir ücret ödemeden Yozgat Terminali’ne ulaşmak isteyenler için ideal. Üstelik servisler bazı yakın ilçe merkezlerinden de kentin terminaline ulaşım olanağı sunuyor. Bu araçlarda yerinizi almadan önce tercih ettiğiniz firmadan kalkış noktalarını ve hareket saati detaylarını öğrenebilirsiniz.

Taksi 

Yozgat Terminali’nin merkeze yakın konumu sayesinde taksiler, şehirde pratik ve bütçe dostu seçenekler arasında sıralanıyor. Kentin belirli noktalarında bulunan duraklara gün boyunca telefonla ulaşabilir ve istediğiniz adrese araç çağırabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less