Boğazlıyan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Boğazlıyan Otogarı
place
Aşağı Mh. 66400 Boğazlıyan/Yozgat

Şehir Merkezinden Boğazlıyan Otogarı'na Ulaşım

Boğazlıyan ilçesinin merkezinde, Biçer Caddesi üzerinde güzel bir konumda yer alan Boğazlıyan Otogarı’na ilçenin ana caddeleri ve pek çok mahallesinden yürüyerek kolayca ulaşılabiliyor. İsteyen yolcular otogara ulaşımı için belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerden de faydalanabilirler. Yozgat merkezi ve diğer ilçelerinden otogara ulaşım için ise kooperatif minibüsleri yolculara hizmet sunuyor.

Belediye Otobüsleri

Boğazlıyan Belediyesi, Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu, Boğazlıyan Adliyesi, Kuddusi Sezer Caddesi, Boğazlıyan Devlet Hastanesi, Bülent Ecevit Caddesi ve Gülveren Caddesi gibi pek çok merkezi noktada duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleri ile her yarım saatte bir rahatlıkla Boğazlıyan Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Belediye otobüslerinin Boğazlıyan ilçesinin onlarca mahallesinde de durakları var.

Minibüsler

Hem ilçenin mahalleleri hem de ana cadde ve resmi daireleri önünde minibüs durakları bulunuyor. Her yarım saatte bir ilçe içi minibüsleriyle otogara kolaylıkla gidebilirsiniz. S.S. Boğazlıyan Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüsleri ise başta Yozgat merkez olmak üzere Çandır, Kadışehri, Akdağmadeni gibi Yozgat'ın 13 ilçesi ve köylerinden Boğazlıyan Otogarı’na ulaşım sağlıyor.

Taksi

Toplu taşıma araçları saatleri dışında otogara girmek için taksi hizmeti de alabilirsiniz. Bülent Ecevit Caddesi üzerinde durağı olan Adliye Taksi’ye 0544 766 77 23, Boğazlıyan Taksi’ye ise 0546 460 38 66 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less