Sorgun Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sorgun Otogarı
place
Bahçelievler Mah. Ankara Blv. No:415, 66700 Sorgun/Yozgat
local_phone
+902427432700

Sorgun

Yozgat’ın kaplıcalarıyla turist çeken ilçesi Sorgun merkezine sadece 15 dakika yürüyüş mesafesinde yer alan Sorgun Otogarı, küçük ama pek çok olanağa sahip bir otobüs terminali. Çoğunlukla yerel firmaların hizmet verdiği otogarda şehirler arası ulaşım sağlayan Pamukkale, Metro ve Kamil Koç gibi firmaların da küçük ofisleri var. Türkiye’nin her noktasına ulaşabileceğiniz otogarda Yozgat ve çevre ilçelere de her saat minibüs bulabilirsiniz. Minibüslerle ve otogar çıkışında 7/24 hizmet veren taksilerle de Sorgun kaplıca merkezlerine kolayca gidebilirsiniz.

Otogar içerisinde temel ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz büfe, market, yerel ürün tezgahları, ATM, küçük bir restoran, tuvalet ve mescit bulabilirsiniz. Otogara ulaşım için de yolculara pek çok ulaşım aracı hizmet veriyor. Sorgun Otogar’ına bilgi almak için 0242 743 27 00 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Sorgun Otogarı'na Ulaşım

Şifalı kaplıcaları için her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği Sorgun ilçesinin otobüs terminaline ilçenin her yerinden yürüyerek ulaşmak mümkün. Yürümek istemiyorsanız yolcular için sağlanan belediye otobüslerini, minibüsleri ve taksileri de kullanarak terminale istediğiniz saatte gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Sorgun belediye otobüslerinin geniş bir güzergahları var, hatta bazı belediye otobüsleriyle her saat Yozgat merkezinden terminale ulaşım da mümkün. Eymir Caddesi, Sorgun Devlet Hastanesi ve Şefaatli Caddesi gibi yoğun noktalarda da duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri, gece yarısına kadar ulaşım hizmeti veriyor.

Minibüsler

Sorgun minibüsleriyle hem Yozgat’ın diğer ilçelerinden hem de kaplıcalardan otobüs terminaline kolayca gelebilirsiniz. Minibüslerin pek çok mahallede ve Sorgun’a bağlı köyde de durağı bulunuyor.

Taksi

Ankara Bulvarı üzerinde 24 saat açık durağı olan (0354) 415 48 57 numaralı Gar Taksi ve Sivas-Yozgat Yolu üzerinde bulabileceğiniz (0354) 415 83 77 numaralı Ofis Taksi ile ilçe merkezinde olan terminale çok kısa bir sürede gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less