Yalova Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Yalova Otogarı
place
Fevzi Çakmak Mahallesi, 77100 Merkez/Yalova
local_phone
+902268140707

Yalova

Yalova’nın merkezi noktalarından kolaylıkla ulaşılabilen Yalova Otogarı, şehre kara yolu üzerinden erişmek isteyen yolculara hizmet veriyor. 2008 yılından bu yana kente seyahat edenleri ağırlayan modern otogar binası, toplamda 4 kattan meydana geliyor.  

Yaklaşık 8 bin metrekare kapalı alana sahip otogarda bulunan yürüyen merdivenler sayesinde bavullarınızı rahatça taşıma olanağı bulabilirsiniz. Yalova ilçe merkezinden minibüsleri kullanarak veya yürüyerek otogara pratik şekilde erişim sağlanabiliyor.  

Yalova Otogarı’nda otobüsünüzün hareket saatini beklerken iç bölümde bulunan mağazaları dolaşabilir, hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Ayrıca lezzetli yemekleri tadabileceğiniz restoranlar ile biletleme işlemlerini hızlıca halletmek isteyenleri bekleyen yazıhaneler de otogar içerisinde bulunuyor.

Şehir Merkezinden Yalova Otogarı'na Ulaşım

Yalova’nın merkezinde konumlanan terminale yürüyerek zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Çevre ilçelerden veya daha uzak bölgelerden yola çıktığınızda ise minibüs ve taksi gibi araçları kullanabilir ve servislerden yararlanabilirsiniz. 2008 yılından günümüze dek hizmet vermeyi sürdüren terminale yolculuk şehrin tüm noktalarından son derece kolay.

Otobüs

Sabah 06:00’dan itibaren çalışmaya başlayan otobüslerden yararlanarak merkezden Yalova Terminali’ne hem uygun fiyata hem de hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bölgede hizmet veren otobüsler, yaz mevsiminde daha sık hareket ediyor. Bu sayede bu dönemde yolculuğunuzu kısa sürede tamamlama şansı bulabilirsiniz. Üstelik kent merkezinin pek çok noktasına yayılan duraklardan bu araçlara binmek son derece basit.

Taksi 

Şehrin merkezinde bulunan taksi durağına 0226 814 45 48 numaralı telefondan ulaşabilir ve istediğiniz saatte araç getirtebilirsiniz. Özellikle yanınızda taşımakta zorlanabileceğiniz valizleriniz olduğunda taksileri öncelikli olarak değerlendirebilirsiniz. Aynı yöne gelen diğer yolcularla aracı paylaştığınızda ise ödeyeceğiniz toplam ücreti azaltabileceğinizi unutmayın.

Minibüs 

Çevre ilçelerden direkt olarak Yalova Terminali’ne erişmek isteyenler pratik ve uygun fiyatlı minibüslerden yararlanabilirler. Yolcularını duraklardan alan bu araçlar neredeyse gece yarısına kadar hizmet vermeye devam ediyor. Bu sayede minibüsleri daha geç saatlerde yolculuk yapmanız gerektiğinde de kullanabilirsiniz. 

Servis Aracı 

Bölgeye seyahat edenlerin öncelikli tercihleri arasında sıralanan servis araçları ise Yalova Terminali’ne aktarmasız olarak ulaşmak adına son derece ideal. Bazı dönemlerde sefer sıklığı arttırılan servislerin güncel kalkış noktalarını ve saatlerini yola çıkmadan önce öğrenerek yolculuğunuzu konforlu şekilde sürdürebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less