İstanbul Konfor Online Otobüs Bileti

İstanbul Konfor
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

İstanbul Konfor Hakkında

İstanbul’da 1970’li yılların başında personel taşımacılığı hizmeti sunarak sektöre adım atan Günaydın Turizm’in kuruluşu olan İstanbul Konfor, yeniliğe açık bakış açısıyla faaliyetlerini sürdürüyor. İstanbul Konfor, seyahat esnasında misafirlerine kablosuz bağlantı ve birbirinden lezzetli yiyecek ve içecek ikramı sunuyor. Firma müşterilerini, oturma düzenleri 2+2 ve 2+1 şeklinde tasarlanmış lüks araçlarında ağırlıyor.

Firma, seyahatlerine aracılık ettikleri kişileri müşteri değil, misafir olarak değerlendiriyor ve hizmeti bu düşünce yapısıyla veriyor. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle hizmet sunan firma, yolcuların konforunu çok önemsiyor. Lüks araçlar, belirli periyotlarla bakımdan geçiyor ve tecrübeli şoförlerin önderliğinde güvenli yolculuğun kapıları aralanıyor. Böylelikle yolcular, güvenilir ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşıyor. İstanbul Konfor; İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmit ve Yalova arasında kara yolu taşımacılığı yapıyor olmasının yanı sıra müşterilerine havalimanı transfer hizmeti de sağlıyor.

İstanbul Konfor Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım İstanbul Konfor otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız İstanbul Konfor otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun İstanbul Konfor seferlerini bir arada görebilirsiniz.
İstanbul Konfor hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
İstanbul Konfor; Bursa, İstanbul, Yalova, Eskişehir, İstanbul Havalimanı, Bilecik gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
İstanbul Konfor biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
İstanbul Konfor otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
İstanbul Konfor otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Konfor otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
İstanbul Konfor otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, İstanbul Konfor otobüslerinde priz bulunuyor.
İstanbul Konfor biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Konfor otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
İstanbul Konfor ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
İstanbul Konfor her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
İstanbul Konfor otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Konfor otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
İstanbul Konfor otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, İstanbul Konfor otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
İstanbul Konfor Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1960
Otobüs Sayısı: 9
Durak Sayısı: 94
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Yaşar Coşkuner
expand_less