Osmaniye Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Osmaniye Otogarı
place
Yunus Emre Mah. Osmaniye Terminali, 80000 Merkez/Osmaniye
local_phone
+903288148082

Osmaniye

2011 yılında yenilenen modern Osmaniye Otogarı hem şehirler arası hem de ilçeler arası yolculuklar için hizmet veriyor. İlçe merkezine sadece 4 kilometre uzaklıkta Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan otogarda Esadaş Turizm, Özlem Adana Turizm, Seç Turizm, Vangölü Turizm ve Özkaymak Turizm gibi onlarca bölgesel otobüs firmalarıyla başta büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine her saat yolculuk yapabilirsiniz. Onlarca otobüs peronu olan otogarda ilçe ve köy minibüsleri için de ayrı bölümler var.

İçerisinde açık ve kapalı bekleme alanları, restoranlar, marketler, tuvaletler ve mescitler bulunan Osmaniye Otogarı’nın geniş otoparkını da kullanabilirsiniz. 0328 814 80 82 numaralı telefondan otogar müdürlüğüne istediğiniz saatte ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Osmaniye Otogarı'na Ulaşım

Osmaniye Terminali’ne 7 gün 24 saat yolcuların kolayca gidebilmesi için pek çok ücretli ve ücretsiz ulaşım aracı bulunuyor.

Özel Halk Otobüsleri

Osmaniye ilçesinde ulaşım genellikle özel halk otobüsleri ile sağlanıyor. Şehrin her mahallesinde ve büyük caddelerde duraklarda olan otobüslerle gece saat 22:30’a kadar terminalde olabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren otobüs firmalarının yolcularına sunduğu ücretsiz yolcu servislerini de otobüs terminaline ulaşım için kullanabilirsiniz.

Minibüsler

Hem şehrin ana caddelerinde hem de Osmaniye’nin merkezi ilçelerinde ve köylerinde durakları bulunan minibüslerle de her saat terminale ulaşım mümkün.

Taksi

24 saat ulaşabileceğiniz (0328) 814 10 40 numaralı Osmaniye Park Taksi ve (0546) 746 00 27 numaralı Merkez Taksi ile de 10 dakika içinde Osmaniye Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less