Kadirli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kadirli Otogarı
place
Dere Mah. Atatürk Cad. Kadirli/Osmaniye
local_phone
+903287185047

Kadirli

Kadirli Terminali Hakkında

Kadirli Terminali, Osmaniye’ye bağlı şirin bir ilçe olan Kadirli’de ilçe merkezinin çıkışında bulunuyor. Küçük olmasına rağmen yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çeşitli olanaklar sunulan terminalde başta Adana ve Osmaniye olmak üzere pek çok şehre ve ilçeye düzenli olarak otobüs veya minibüs bulabilirsiniz.

Terminal içerisinde küçük bir market, tuvalet, mescit, yörede yetiştirilen ürünleri satın alabileceğiniz tezgahlar ve 7 gün 24 saat açık bir taksi durağı var. Ayrı bir köy minibüs peronu da bulunan terminalden Kadirli’nin bütün köylerine de saat başı kalkan minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kadirli Otogarı'na Ulaşım

Kadirli merkezinin uzağında çevre yolu kenarında bulunan Kadirli Terminali’ne yolcuların rahat bir şekilde gidebilmesi için yolcu servisleri, belediye otobüsleri ve minibüsler hizmet veriyor. Terminale Sivas’ın diğer ilçe ve köylerinden de minibüslerle ulaşılabiliyor.

Minibüsler

Sabah saatlerinden gece yarısına kadar yolculara ulaşım hizmeti veren ilçe içi minibüsleri, Kadirli’nin her mahallesinin yanı sıra Kozan, Ceyhan ve Osmaniye gibi çevre ilçelerden ve köylerden de ulaşım hizmeti sağlıyor.

Belediye Otobüsleri

Osmaniye Bulvarı, Kamil Kara Bulvarı ve Harap Bahçe Caddesi gibi ilçenin en yoğun yerlerinde de durakları bulunan belediye otobüsleriyle de her saat başı otobüs terminaline ulaşabilirsiniz.

Taksi

(0532) 653 90 08 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Kadirli Murat Taksi ve (0328) 718 15 10 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Şafak Taksi duraklarından 7 gün 24 saat boyunca taksi çağırarak terminale 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less