Dörtyol Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Dörtyol Otogarı
place
Numune Evler Mah. Şht. Polis Necati Keskin Blv. No:101, 31600 Dörtyol/Hatay
local_phone
+903267121699

Dörtyol

Dörtyol Otobüs Terminali, Hatay sınırlarında bulunan ilçelerden Dörtyol’da yolculara hizmet veriyor. İlçenin merkezi bir noktasında yer alan terminalin çevresinde alışveriş yapabileceğiniz mağazalar ile yolculuk öncesi ve sonrasında yemek için tercih edebileceğiniz restoranlar mevcut. 

Son derece küçük bir alanı kaplayan terminalden genellikle çevre ilçelere kısa mesafeli seferler gerçekleşiyor. Dörtyol Otobüs Terminali’nden ayrıca Hatay kent merkezine gelebilir, sonrasında buradan Türkiye’nin neredeyse her noktasına aktarmalı olarak seyahat edebilirsiniz. 

Dörtyol Otobüs Terminali’ne ilçenin merkezinde bulunan pek çok yerden yürüyerek ulaşabilirsiniz. Daha uzak noktalardan taksiye binmek ise ulaşım için bir başka seçenek. Terminal içinde yolculara hizmet veren bir bilet satış yazıhanesi bulunuyor. Ayrıca otobüsünüzün hareket saatini beklerken ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfe ile dinlenme alanları da Dörtyol Otobüs Terminali’nde yer alan bölümlerden. 

Şehir Merkezinden Dörtyol Otogarı'na Ulaşım

Dörtyol ilçe merkezine birkaç kilometre uzaklıkta yer alan otobüs terminaline erişmek için firmaların servislerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca yakınlarda bulunan ilçelerden ve Dörtyol'un merkezinden hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz. Doğrudan ulaşım için tercih edilebilecek taksiler ise son derece rahat bir başka seçenek. 

Yolcu Servisleri  

Dörtyol ilçe merkezi otobüs terminaline sadece birkaç kilometre mesafede. Üstelik merkezden servis araçlarına bindiğinizde çok kısa sürede ilçeyi Türkiye'nin diğer noktalarına bağlayan terminale ulaşabilirsiniz. Dörtyol'un çeşitli bölgelerinden geçen servisler bölgenin yolcularına terminale kadar ücretsiz erişim şansı sunuyor. 

Minibüs   

Minibüsler önceliği uygun fiyatlı seyahat olanlar için ideal. Özellikle Dörtyol civarında bulunan diğer ilçelerden Dörtyol Otobüs Terminali’ne gelirken minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüs yolculuğunun süresi Dörtyol’un merkezinden gelenler için 15 dakika civarında. Diğer noktalardan ise 30-40 dakika arasında değişiklik gösteriyor. 

Taksi 

Dörtyol ilçe merkezinden veya yakınlarda bulunan diğer yerleşimlerden terminal yönüne yolculuk esansında isterseniz taksiye binebilirsiniz. Taksiler kuşkusuz rahatlık arayanlar için en uygun seçenekler arasında. Fiyatları ise otobüs ve minibüsler kadar uygun sayılmaz. Buna karşın bavullarınızı kolayca terminale kadar taşımak adına bu araçları tercih edebilirsiniz. 

Otobüs 

Hatay Otobüs Terminali’nden hareket eden otobüslerle aktarmalı şekilde Dörtyol Terminali’ne ulaşılabiliyor. Ancak ilçe merkezinden terminale direkt gelen otobüs hattı mevcut değil. Bu nedenle merkez ile Dörtyol Otobüs Terminal arasında özel servis veya minibüs gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yerin konumuna bağlı olarak yürümeyi de düşünebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less