Düziçi Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Düziçi Otogarı
place
Yeni Otogar Belediye Pasajı, Düziçi/Osmaniye
local_phone
+903288766953

Düziçi

Genellikle yerel düzeyde firmalar tarafından seferler düzenlenen Düziçi Otobüs Terminali, Osmaniye’ye bağlı ilçelerden Düziçi’nin merkezinde yer alıyor. Osmaniye kent merkezine yaklaşık 35 kilometre mesafede konumlanan Düziçi Otobüs Terminali’nden her gün çevrede bulunan ilçe ve il merkezlerine seferler gerçekleşiyor.  

İlçeye bağlı Kuşçu Köyü’nün sınırlarında yer alan Haruniye Kaplıcaları sayesinde her yıl önemli sayıda ziyaretçi çeken Düziçi’ne seyahat ederken siz de ilçenin terminalinden yararlanabilirsiniz. İlçenin merkezindeki konumu sayesinde Düziçi Otobüs Terminali’ne herhangi bir toplu taşıma aracına gerek duymadan, yürüyerek dahi ulaşım mümkün. Bununla birlikte dilerseniz terminale gelirken merkezden kalkan dolmuşları da kullanabilirsiniz. Düziçi Otogarı’nda ve ilçenin merkezinde her daim hazır bekleyen taksiler ise yolculuğuna hız kazandırmak isteyenlerin tercihi.

Düziçi Otobüs Terminali’nin hemen yakınlarında bulunan süpermarket sayesinde alışverişinizi terminale uzaklaşmadan rahatça yapabilirsiniz. Terminal yakınlarında kurulan pazar ise taze meyve veya sebze satın almak isteyen yolculara farklı bir seçenek sunuyor. Ayrıca Düziçi Otobüs Terminali’nin içerisinde bulunan çay ocağı ve büfeden içeceğinizi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Düziçi Otogarı'na Ulaşım

Osmaniye'nin göz kamaştıran doğası ile meşhur ilçesi Düziçi'nde hizmet veren otobüs terminali ilçenin tam merkezinde yolcuları ağırlıyor. Bu sayede herhangi bir araca binmeden dahi ilçe merkezinden terminale erişim sağlayabilirsiniz. Genellikle bölgede bulunan yerel otobüs firmaları tarafından tercih edilen terminale ayrıca özel servis araçları veya taksilerle ulaşımı da değerlendirebilirsiniz. 

Yolcu Servisleri  

Osmaniye'nin son derece küçük ilçelerinden Düziçi'nde otogara gelmek isteyenlere otobüs firmalarının servisleri hizmet vermiyor. Buna karşılık dilerseniz özel servis veya taksi gibi alternatif araçlardan yararlanarak terminale yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Yakınlardan gelirken ise araca binmek yerine yürümeyi seçebilirsiniz. 

Minibüs   

Minibüsler hem Düziçi ilçe merkezinden hem de civarda bulunan diğer yerleşimlerden Düziçi Otobüs Terminali’ne erişmek isteyenlere rahatlık sağlıyor. Böylece son derece uygun fiyata terminal binasının önüne kadar gelme fırsatı bulabilirsiniz. 

Düziçi'nin merkezinden başlayan minibüs yolculuğu genellikle 10 dakikadan kısa sürede otobüs terminalinde sona eriyor. Diğer ilçelerden yola çıktığınızda ise bu sürenin kısmen uzayabileceğini anımsatalım. 

Taksi 

Düziçi'nin küçük ilçe merkezinde taksi bularak terminale erişmek ise bir başka pratik alternatif. Taksilerin terminale yolculuk süresi minibüs veya özel servislerden çok daha kısa. Böylece otobüsün hareketine az zaman kaldığında taksi çağırarak tam vaktinde yetişme şansınızı arttırabilirsiniz. 

 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less