Nilüfer Turizm Online Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Nilüfer Turizm Hakkında

Nilüfer Turizm, 2005 yılında Bursa merkezli olarak kuruldu. Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından bir tanesi olan firmanın kurucusu Hüseyin Kayapalı. Köklü bir otobüs firması olması kadar kalite odaklı hizmetler sunması firmanın uzun yıllardır güvenin birinci adresi olmasına katkı sağlar. 
Türkiye’nin en güçlü şehirlerarası taşımacılık firmalarından olan Nilüfer Turizm; İç Anadolu Bölgesi, Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerine seyahat imkânı sunar. Karayolu taşımacılığında sadece konforu değil güven ve uygun fiyatı da vadeden firmanın Türkiye çapında 507 farklı durağı bulunur. Bu da şirketin ne denli geniş kapsamda hizmetleri olduğunu gösterir. 
‘Güvenli Ellerdesiniz’ ilkesi doğrultusunda müşterileri merkeze alan yaklaşımı tercih eden firmanın ekonomik çözümleri ve yüksek standartları dikkat çeker. İş Güvenliği konusundaki titizliği firmanın yolculuk esnasında yaşanacak bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmasına olanak sağlar. Bu nedenle de Nilüfer Turizm güvenli yolculuğun bir numaralı adresi olur.
Türkiye’nin hemen her noktasına gerçekleşen seferleri sayesinde yolcuların en çok tercih ettiği markalar arasında bulunur. Yolcuların öncelikli tercihi olmayı güvenlik ve konforun yanı sıra araç içi deneyime de borçlu. TV, internet ve 220 volt priz gibi imkânlar Nilüfer Turizm’i güçlü kılan detaylar arasında. Bunlara ek olarak personel kalitesi de yolcuların memnuniyetini sağlayan faktörlerden biri.

Nilüfer Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Nilüfer Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Nilüfer Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Nilüfer Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Nilüfer Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Nilüfer Turizm; İzmir, İstanbul, Bursa, Edirne, Muğla, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Nilüfer Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Nilüfer Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Nilüfer Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Nilüfer Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Nilüfer Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Nilüfer Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Nilüfer Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Nilüfer Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Nilüfer Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Nilüfer Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Nilüfer Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Nilüfer Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Nilüfer Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Nilüfer Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Nilüfer Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2005
Durak Sayısı: 504
Genel Merkez: Bursa
Kurucu: Hüseyin Kayapalı
expand_less