Çine Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çine Otogarı
place
Hamit Abat Mah. 298. Sok. No:14 Çine/Aydın
local_phone
+902567116794

Çine

Çine Otobüs Terminali, 3 bin metrekareden geniş alanıyla yolculara pek çok olanağı bir arada sunuyor. Kapalı ve açık otoparklara ev sahipliği yapan terminalde aracınıza rahatça yer bulabilirsiniz. İçerisinde 10 farklı otobüs peronu bulunan terminalde firmaların bilet satış ofisleri hizmet veriyor. Yolculara dinlenme ve alışveriş imkanı sunan ortak alanlar Çine Terminali’nin diğer bölümleri arasında. Terminalde ayrıca yolculuğa yemek molası verebileceğiniz restoran mevcut. Çine Terminali’nin hemen dışında bulunan duraklarda bekleyen minibüsler ise yolculara terminal ile ilçenin merkezi arasında hızlıca seyahat etme fırsatı sağlıyor.

Şehir Merkezinden Çine Otogarı'na Ulaşım

Aydın’a bağlı ilçelerden Çine’nin merkezinden terminale gelirken servis araçlarını ve taksileri kullanabilirsiniz. Minibüsler ise merkezden terminale yolculukta tercihini toplu taşımadan yana kullananlar için ideal. 

Yolcu Servisleri  

Aydın’ın Çine ilçesinin merkezinden otobüs terminaline ücret almadan yolcu taşıyan servislerle erişebilirsiniz. Küçük bir ilçe olan Çine’de terminale yolculuk çok uzun sürmüyor. Bu sayede çeşitli noktalardan binebileceğiniz servislerle kısa zamanda terminalde olabilirsiniz. 

Minibüs   

Çine’de minibüsler terminale gelmek isteyen yolcular tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Böylece dilediğiniz an minibüse binerek terminale erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik minibüslerden Aydın şehir merkezinden veya civardaki diğer ilçelerden Çine Otobüs Terminali’ne gelirken de yararlanmak mümkün. 

Taksi 

Çine ilçe merkezinde taksi bulmak ve bu araçlarla terminale erişmek son derece kolay. Taksiler servis aracını kaçıran veya bu araçları kullanamayan yolculara da son dakikada terminale ulaşma fırsatı sunuyor. Çine’nin merkezinden terminale doğru gelirken otobüse kaçırma riskini en aza indirmek adına isterseniz bulunduğunuz noktaya telefonla taksi çağırabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less