Karaman Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karaman Otogarı
place
Alacasuluk Mah. 100. Yıl Blv. No:85, 70100 Merkez/Karaman
local_phone
+903382132465

Karaman

Karaman Terminali Hakkında

Karaman şehrinde her gün yüzlerce yolcuya hizmet veren otobüs terminali, oldukça modern ve büyük ayrıca yolculara terminal içerisinde pek çok hizmet sunuluyor. Yöresel yemekler de bulabileceğiniz bir restoran, atıştırmalıklar yapabileceğiniz bir büfe ve alışveriş için bir market bulunan terminalde açık ve kapalı bekleme alanları da var.

Karaman Terminali’nden her gün Adana, Mersin ve Konya olmak üzere pek çok şehre her saat otobüs seferleri düzenleniyor. Terminalde hizmet veren yerel firmalar ise çoğunlukla Karaman’ın ilçelerine ve köylerine ulaşım hizmeti sağlıyor. Firmaların kendi yolcularına sunduğu ücretsiz yolcu servisleriyle ve belediye otobüsleriyle de Karaman Terminali’ne ulaşım oldukça kolay.

Şehir Merkezinden Karaman Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinin biraz dışında yer alan Karaman Terminali’ne gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Size en uygun aracı seçerek 10 dakika içinde terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Mut Caddesi, Kenzi Caddesi ve Alpaslan Türkeş Bulvarı gibi ilçenin en hareketli caddelerinde ve pek çok semtte terminal otobüsleri duraklarını bulabilirsiniz. Otobüsler sabah saat 06:00’dan gece 22:30’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içinde ve şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan yerel ve ulusal firmalar, rahat bir ulaşım için yolcularına ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlıyor. Bilet satış noktalarının önünden belirli saatlerde kalkan bu servislerle terminale kısa sürede gidebilirsiniz.

Minibüsler

Karaman minibüsleri ilçe merkezinin yanında Mut, Ereğli ve Taşkale gibi ilçe ve köylerden de yolcuların terminale gelebilmesini sağlıyor.

Taksi

Karaman merkezindeki pek çok noktada kolayca taksi durağı bulabilirsiniz. 24 saat hizmet veren (0338) 212 74 55 numaralı Eski Garaj Taksi, (0338) 212 77 20 numaralı Hastane Taksi ve (0338) 212 54 32 numaralı Terminal Taksi ile kolayca terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less