İzmir Turizm Online Otobüs Bileti

İzmir Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

İzmir Turizm Hakkında

İzmir Turizm, Ali Acun tarafından İzmir’de kuruldu. İzmir, Alanya, Nazilli, Bayat, Gemlik, Gebze, Sarayköy, Sivrihisar gibi il ve ilçelere ulaşım imkanı sağlayan firma, ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Uşak, Yalova gibi şehirlere de seferler düzenliyor. Yine bu şehirlerin birçoğunda şubeleri de bulunan İzmir Turizm, dinlenme tesisi olarak Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Su Dinlenme Tesisleri, Tuna Dinlenme Tesisleri, Yıldız Dinlenme Tesisleri’nde molalar veriyor. Bölgenin önde gelen otobüs firmalarından olan İzmir Turizm, müşteri memnuniyetini ve çalışan memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Müşterilerine konforlu bir seyahat sunmak isteyen İzmir Turizm’in otobüs filosunda Neoplan ve Mercedes marka araçlar bulunuyor. Araç içi hizmetler olarak yolcular rahat koltuklarda seyahat ediyor, TV yayını yapan ve müzik dinleme olanağı sağlayan koltuk arkası ekran, kişiye özel kulaklık, teknolojik aletlerin şarj edilmesi için priz, okuma lambası ve ücretsiz kablosuz internetten yararlanabiliyor. Ayrıca firma tarafından seyahat süresince misafirlere sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramları da yapılarak yolculuğun keyifli geçmesi sağlanıyor.

İzmir Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım İzmir Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız İzmir Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun İzmir Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
İzmir Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
İzmir Turizm; İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Manisa, Balıkesir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
İzmir Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
İzmir Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
İzmir Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, İzmir Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
İzmir Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, İzmir Turizm otobüslerinde priz bulunmuyor.
İzmir Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, İzmir Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
İzmir Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
İzmir Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
İzmir Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, İzmir Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
İzmir Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, İzmir Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
İzmir Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2002
Durak Sayısı: 97
Genel Merkez: İzmir
Kurucu: Ali Acun
expand_less