info_outlined

Sokağa çıkma yasaklarından şehirler arası seyahat edecek yolcular muaf tutuluyor, güvenle seyahat edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

close

İzmir Otogarı Otobüs Bileti Ara

İzmir

İzmir Terminali Hakkında

1998 yılında hizmete açılan İzmir Terminali (İZOTAŞ), Türkiye’nin en büyük terminallerinden biri. 120 bin metrekare bir alana sahip olan İzmir Terminali, Karacaoğlan Mahallesi’nde yer alıyor. Günde ortalama 3000 sefer düzenlenen İzmir Terminali, ülkemizin en yoğun otobüs terminali olarak dikkat çekiyor. Özellikle yaz aylarında tatil beldelerine ve İzmir’in ilçelerine ek seferler düzenlenen İzmir Terminali’nde bu aylarda her gün binlerce insan seyahat ediyor. 100 firmanın faaliyet gösterdiği İzmir Terminali’nde 128 tane de peron bulunuyor.

Türkiye’nin bütün illerine ve pek çok ilçeye düzenli seferler düzenlenen İzmir Terminali’ne ulaşım oldukça kolay. İzmir’in her yerinden belediye otobüsleri, minibüsler ve otobüs servisleriyle kolayca ulaşılabilen İzmir Terminali’nde aynı zamanda birçok kaliteli restoran, kafe, dinlenme alanı, mescit ve hediyelik eşya dükkanı da bulunuyor.

 

expand_less