Manisa Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Manisa Otogarı
place
Arda Mah. Mimar Sinan Blv. Merkez/Manisa
local_phone
+902362311504

Manisa

Manisa Terminali Hakkında

2014 yılında yenilenerek yolculara hizmet vermeye başlayan Manisa Terminali, şehrin merkezinde Mimar Sinan Bulvarı üzerinde yer alıyor. Yolcuların rahat etmesi için özenle tasarlanan ve modern bir görünüme kavuşan terminalde 40’dan fazla otobüs peronu hizmet veriyor. Efe Tur, Yalova Seyahat, Isparta Petrol, Nilüfer, Metro Turizm ve Kamil Koç gibi birçok ulusal otobüs firmasının bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalin içerisinde de yolcuların alışveriş yapabilecekleri marketler, hediyelik eşya dükkanları, giyim mağazaları, açık ve kapalı bekleme alanları, restoran ve kafe bulunuyor.

İzmir merkezine ve turistik ilçelerine her saat minibüs bulabileceğiniz terminalde İstanbul, Eskişehir ve Ankara gibi büyük şehirlere de 24 saat otobüs seferleri düzenleniyor. Geniş bir köy minibüs de bulunan Manisa Terminali’nde Manisa'nın bütün köylerine de kolayca gidebilirsiniz.

(0236 231 15 04) numaralı terminal müdürlüğünden seyahatinizle ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Terminalden ulaşım için ücretsiz yolcu servisleri, belediye otobüsleri ve minibüsler gece saat 22:00’a kadar, taksiler ise 24 saat hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Manisa Otogarı'na Ulaşım

Yürüyerek de ulaşabileceğiniz Manisa Terminali’ne aceleniz veya bavulunuz varsa yolculara sağlanan ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarıyla da kolayca gidebilirsiniz.

Manulas Belediye Otobüsleri

Özsaruhan Bulvarı, 19 Mayıs Bulvarı ve Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı gibi şehrin yoğun yerlerinde durakları olan Manulas belediye otobüsleri ile 07:00’dan gece 22:00’a kadar terminale ulaşım mümkün.

Özel Halk Otobüsleri

Manisa merkezinde özel halk otobüsleri de hizmet veriyor. Şehrin her mahallesinde halk otobüsü durağı bulabilir ve gece saat 22:00’a kadar kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler ile hem Manise merkezinden hem de Kapıçam, Peynirdere ve Kürtül gibi pek çok ilçe ve köyden her yarım saatte bir terminale ulaşım sağlanıyor.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın size sağlayacağı ücretsiz yolcu servisiyle şehir merkezinden terminale kolayca gelebilirsiniz. Yolcu servisleri, Manisa merkezindeki bilet satış ofisleri önünden belirli saatlerde hareket ediyor.

Taksi

24 saat açık olan (0553) 060 47 41 numaralı Manisa Taksi, (0535) 772 28 63 numaralı Çiçek Taksi ve (0545) 317 70 45 numaralı Güzelyurt Taksi ile de istediğiniz saatte 5 dakikada otobüs terminaline ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less