Korgan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Korgan Otogarı
place
Tepe, 52700 Korgan/Ordu

Korgan

Korgan Terminali Hakkında

Ordu iline bağlı şirin ve küçük bir ilçe olan Korgan’ın merkezinde bulunan ve kısa bir yürüyüşle ulaşılabilen otobüs terminalinden Karadeniz şehirlerinin yanı sıra ülkemizin pek büyük şehrine de düzenli olarak otobüs seferi bulabilirsiniz. Ordu’nun ilçelerine ve köylerine de düzenli olarak minibüs seferleri düzenlenen terminalde yolcuların ilçe merkezine ulaşabilmesi için de belediye otobüsü, minibüs ve taksiler hizmet veriyor.

Çoğunlukla yerel otobüs firmalarının hizmet verdiği Korgan Terminali’nde yöresel lezzetleri sunan küçük bir restoran, büfe, çay ocağı, tuvalet ve mescitler bulabilirsiniz. Korgan’da yetiştirilen taze sebze ve meyveleri de terminalde alma şansınız var.

Şehir Merkezinden Korgan Otogarı'na Ulaşım

Ordu’nun küçük bir ilçesi olan Korgan’ın merkezine çok yakın olan otobüs terminaline yolcular yürüyerek de kolayca ulaşabilirler. Belediye otobüsü ve taksileri kullanarak da kısa sürede terminale gitme şansınız var.

Belediye Otobüsleri

İlçenin her mahallesinde ve çarşısında durakları bulunan belediye otobüsleri ile her yarım saatte bir terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Korgan minibüsleri çoğunlukla çevre ilçe ve köylerden Korgan Terminali’ne ulaşım hizmeti sağlıyor. Ordu, Gürgentepe ve Çayırkent gibi çevre il, ilçe ve köylerden minibüsler ile kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Taksi

Hacı İmamoğlu Caddesi’nde bulunan (0545) 790 65 34 numaralı Irmak Taksi ve Korgan Cumhuriyet Meydanı’nda 24 saat hizmet veren (0507) 820 52 52 numarasından ulaşabileceğiniz Korgan Taksi ile de 5 dakika içinde terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less