Emet Has Tur Online Otobüs Bileti

Emet Has Tur
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Emet Hastur Hakkında

2008 yılında kurulan Emet Hastur, özellikle Emet ilçe merkezi ile Kütahya arasında düzenlenen seferlerde sıkça tercih ediliyor. Genellikle kısa mesafeli güzergahlarda faaliyet gösteren firmanın araçlarıyla sene boyunca seyahat edebilirsiniz. Şirketin Hisarcık, Kütahya ve Emet gibi noktalarda ofisleri mevcut.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Emet Has Tur otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Emet Has Tur otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Emet Has Tur seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Emet Has Tur biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Emet Has Tur otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Emet Has Tur biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Emet Has Tur otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Emet Has Tur ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Emet Has Tur her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Emet Has Tur otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Emet Has Tur otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Emet Has Tur Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2008
Otobüs Sayısı: 4
Genel Merkez: Kütahya
Kurucu: Barbaros Karaosmanoğlu
expand_less