Didim Seyahat Online Otobüs Bileti

Didim Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Didim Seyahat Hakkında

1964 senesinde kara yolu taşımacılık sektörüne adım atan Didim Seyahat, kurulduğu dönemde sadece Didim-Söke arasında otobüsle ulaşım hizmeti veriyordu. Günümüzde Türkiye’nin çok sayıda noktasına ulaşım sağlayan ve Didim Birlik Üyeleri tarafından kurulan Didim Seyahat firması, Aydın merkezli olmakla birlikte 39 minibüs ve 5 otobüsten oluşan genç bir filoya sahip.

Didim-Ankara, Didim-Antalya, Didim-İzmir, Didim-Afyon, Didim-İstanbul, Afyon-Bursa gibi daha pek çok güzergahta aktarmasız ulaşım hizmeti veren Didim Seyahat’in diğer popüler rotaları arasında Milas, Bodrum, Selçuk, Kuşadası, Sandıklı, Gebze, Dinar vb. ilçeler de bulunuyor. Konforlu otobüs ve minibüslerinde uydu TV, kablosuz internet erişimi, yiyecek-içecek ikramları, rahat koltuklar gibi imkanlar mevcut.

Merkezinin Aydın’da olmasının yanı sıra firmanın diğer şubeleri de İzmir, Denizli, Afyon, Ankara ve Muğla’da yer alıyor. 1964’ten bu yana gerek hizmet politikaları gerekse ulaşım ağı ve araç filosunu geliştiren Didim Seyahat’in sağlamış olduğu “Travel Kart” sayesinde de yolcular ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabiliyor. Bir tür sadakat programı olan Travel Kart ile her Didim Seyahat ile yolculuk yaptıkça puan kazanabilir ve diğer seyahatlerinizde bu puanlarınızı kullanarak indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Didim Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Didim Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Didim Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Didim Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Didim Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Didim Seyahat; Aydın, İzmir, İstanbul, Muğla, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Didim Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Didim Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Didim Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Didim Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Didim Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Didim Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Didim Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Didim Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Didim Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Didim Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Didim Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Didim Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Didim Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Didim Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Didim Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1964
Otobüs Sayısı: 9
Durak Sayısı: 15
Genel Merkez: Aydın
Kurucu: Didim Birlik Üyeleri
expand_less