Didim Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Didim Otogarı
place
Cumhuriyet Mahallesi 09295 Didim/Aydın

Didim

Didim Terminali Hakkında

Aydın şehrine bağlı turistik bir ilçe olan Didim’in modern ve hareketli terminali, özellikle yaz aylarında çok yoğun oluyor. Didim Terminali’nde şubesi olan Metro Turizm, Kamil Koç, Pamukkale ve Ulusoy gibi onlarca otobüs firması, buradan düzenli olarak Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri gerçekleştiriyorlar. Yaz aylarına Didim Terminali’nden İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra Yalıköy, Akbük, Kuşadası, Güvercinlik ve Bodrum gibi pek çok turistik ilçeye de ek seferler düzenleniyor.

Didim ilçesinde merkezi bir konumda bulunan Didim Terminali’ne yürüyerek, ücretsiz otobüs servisleriyle veya taksi ile kolayca ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Didim Terminali, her yıl binlerce turisti ağırladığı için son derece gelişmiş olanaklara sahip. Terminal içerisinde yöresel yemekler tadabileceğiniz restoranlar, hediyelik eşya dükkanları, ATM’ler, geniş bekleme alanları, kafeler, tuvaletler ve mescitler bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Didim Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinden kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Didim Terminali’ne hem ilçe merkezinden hem de komşu tatil beldelerinden ve otellerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Didim ve Aydın arasında sabah 06:20’den gece 20:00’a kadar hizmet veren 405 numaralı otobüs hattının yanı sıra ilçe merkezinden terminale ulaşım sağlayan 33 duraklı D-Marin – Yalıköy otobüs hattıyla da terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Didim merkezinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanıyor. Şehir merkezinden terminale giden minibüslerin dışında çevre ilçelerden ve köylerden de minibüs seferleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Hem Didim merkezinde hem de otellerde 7 gün 24 saat taksi bulabileceğiniz duraklar bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksiyle kısa ve rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less